A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz projektek » uLogin - uID-s belépés a uCoz rendszeren kívül!
uLogin - uID-s belépés a uCoz rendszeren kívül!
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 1 | 13:19
uLogin - uID-s belépés a uCoz rendszeren kívül!


A uLogin egy olyan eszköz, mely integrált belépési lehetőséget nyújt a felhasználók számára különböző web-szolgáltatásokon anélkül, hogy új fiókot kellene regisztrálni. Ugyanakkor a weboldal-tulajdonosok új felhasználók jelenlétét élvezhetik. Ma, a uLogin a uCoz OpenAuth (uID login) technológián keresztül biztosítja a belépési lehetőséget.

Hogyan léphetsz be Wordpress, Drupal és Joomla weboldalakra uCoz-on keresztül? Nagyon egyszerűen!


Vegyünk egy egyszerű példát smile uCoz-os belépés Wordpress oldalakon:



1. Látogass el a uLogin oldalára.
2. Válaszd ki a kívánt gomb-készletet, majd kattints a "Получить код" gombra:



3. Válaszd ki a Wordpress platformot, majd kattints a "uLogin для WordPress" linkre, majd töltsd le az archívumot:



4. Add hozzá a plugint a weboldaladhoz és már láthatod is az eredményt!













Ez a második lépés az OAuth típusú bejelentkezés terén a rendszerünk körében. Az első uCoz-on kívüli belépési rendszer változatot az all.uwishlist.ru-n kaptuk meg. A jó hírek sorozata még nem zárult le, mivel nem állunk le itt wink


Megjegyzés: Jelenleg a uLogin csak orosz nyelven érhető el.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 2 | 18:58
PHP cry
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 19:25
drhflany, nem nagyon értettem, mit akarsz mondani smile Ez a cikk inkább a non-uCoz felhasználóknak készült smile De igen, hamarosan a közösségi hálózatokon keresztül történő belépés is elérhető lesz mindenki számára wink Ne maradj le a legújabb fejleményekről, és kövesd a híreket wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 4 | 22:00
Kíváncsi lettem volna, hogy uCozzal is be lehet-e lépni a uCozba biggrin
De nálam ez persze általános probléma. Mindig elfelejtem, hogy nem lehet PHP-zni. Ahol meg lehet, az meg nem olyan jó, mint a uCoz. Pff...
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 5 | 10:45
drhflany, mint ahogy az iménti posztomban mondtam, már dolgozunk a felhasználók villámgyors (közösségi hálózatokon keresztüli) bejelentkezésén a uCoz rendszerben. Így a Belépés uID-val gomb is meg fog változni - helyette egy U ikon lesz a Facebook, Google+, Twitter, VKontakte, Odnoklassniki stb. gombok mellett wink Máris túl sokat mondtam biggrin :D
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz projektek » uLogin - uID-s belépés a uCoz rendszeren kívül!
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: