A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz projektek » uCoz TOP100 (A toplista szabályai)
uCoz TOP100
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 06:09


Hogyan adjuk hozzá honlapunkat a TOP-100 listához?

1. Hozzáadás a toplistához: Saját menü » Felső menüsor (adminbar) » Beállítások » Általános beállítások » A honlap megtalálható a TOP 100 listában

2. Hozzáadás a fórumok értékeléséhez: Saját menü » Fórum » Modul beállításai

3. Hozzáadás a katalógusok értékeléséhez:

  • Fájlok katalógusa - Saját menü » Fájlkatalógus » Modul beállításai
  • Cikkek katalógusa - Saját menü » Cikkak katalógusa » Modul beállításai
  • Honlapkatalógus - Saját menü » Honlapkatalógus » Modul beállításai


A TOPlista és az értékelési listák szabályai

1. Az elnevezésnek fednie kell a honlap tartalmát
2. A megnevezésben nem sorolhatók fel az árumegnevezések, a szolgáltatások, kulcsszavak
3. A megnevezésnek tükröznie kell a honlap egészének a valóságát, és nem csak egyes részeit
4. Tilos a megnevezésben szimbólumokat, kódolásokat, használni
5. A honlap leírása maximum 3-4 pontban tartalmazhatja az áruk vagy szolgáltatások felsorolását.
6. A megnevezésben nem egyezhet meg a honlap címével.
7. Nem kívánatos jelzők és reklámjellegű állítások, valamint a szuperlatívuszok (példa: a legjobb, legérdekesebb) használata
8. A honlap kategóriájának kötelezően egyeznie kell a honlap tematikájával
9. A honlap nem sértheti a uCoz felhasználói szabályzatának egyetlen pontját sem

A szabályok betartása kötelező! A szabályok megsértése esetében a honlap törölve lesz a TOP-, és az értékelési listából!

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 2 | 16:54
surprised Még ekkora balf... szabályokat!
Úgy őszintén. Ha sem azt nem írhatom le, mivel foglalkozik a honlapom (csak körül írhatom), se a nevét nem adhatom meg a honlapomnak, akkor mégis mit lehet oda írni?
"Ez a honlap azzal az izével, tudod!, amit nem lehet mindenhol kapni, az a rózsaszínű, azzal foglalkozik" lol
Hát erre aztán majd jönnek a látogatók, mint legyek a sz...a. biggrin

Az rendben van, hogy ne lehessen szimbólumokat használni, vagy trágár, 18+ kifejezéseket, meg hasonlók.
De hogy a nevét sem adhatom meg.... hát szóval, minden tiszteletem a uCozé, de ez egy hatalmas nagy f....ság! sad
És akkor finoman fogalmaztam. biggrin tongue

A másik meg az, egy olyan kategória sincs, amibe a THD beleférne, így az oktatás címszó alatt helyeztem el.
De ez ugye nem egészen igaz, így már meg is szegtem a szabályzatot!
Hogy tartsam be a szabályokat, ha nincsenek meg a megfelelő kritériumok?
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 3 | 18:25
Quote (Attila)
2. A megnevezésben nem sorolhatók fel az árumegnevezések, a szolgáltatások, kulcsszavak

Quote (Attila)
5. A honlap leírása maximum 3-4 pontban tartalmazhatja az áruk vagy szolgáltatások felsorolását.


Ez nem ellentmondásos egy csöppet? mellow

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 4 | 18:33
raziel70, én nem szegtem meg a szabályzatot haha haha
Code
Lineage 2 informácíós oldal! Segítségek,leírások kezdő illetve haladó játékosoknak is.


Eredeti oldalcímem: Lineage 2 informácíós Portál

Csak kicsit kreatívnak kell lenni. Mellesleg DaveedBrown, a második mondat az igaz szerintem. Tényleg ellentmondásos egymásnak, így a kedvezőbbet kell alkalmazni biggrin
Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 5 | 21:55
Annyira hülyék nem lehetnek, ha így írták/fogalmazták meg a szabályzatot.

Amúgy meg raziel70:
Quote (raziel70)
A másik meg az, egy olyan kategória sincs, amibe a THD beleférne,

Az egyéb kategóriába kell olyankor nemde? Vagy csak azért nem oda raktad, mert úgy kevesebb esélye van, hogy megnézik az oldaladat?

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 6 | 13:53
Nem Raidon, nem azért tettem oda.
Tulajdonképpen oda is illene, meg egy Warez kategóriába is, meg oda is ahol most van.
Mert hát ugye az oldalamon tanulni lehet, sok olyan információ van ott, ami inkább oktató jellegű, mint információs.
De ez nézőpont kérdése...
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 7 | 17:04
raziel70, őő, esetleg internet kategória?
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 8 | 18:37
DaveedBrown,
Quote (raziel70)
nézőpont kérdése...
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 9 | 07:07
Sziasztok! Tegnap reggel óta nem tölt be a Top100-as lista...mi lehet a gond? Karbantartás?
kb. 10 órára rendbejött, köszi...(törölhető) :P
Az üzenetet szerkesztette juillet - Hétfő, 2012.01.16, 11:07
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 10 | 13:32
Hát az túlzás hogy rendbe jött, mert a statisztika nem a tegnapi értéket mutatja.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz projektek » uCoz TOP100 (A toplista szabályai)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: