A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Szerintetek ki a legjobb fórum staff-tag?
Szerintetek ki a legjobb fórum staff-tag?
Melyik staff tag nyújtja a legkiválóbb válaszokat?
1.vmarci21 (Főmoderátor)[ 3 ][100.00%]
2.DaveedBrown (Moderátor)[ 0 ][0.00%]
3.BonFire (Moderátor)[ 0 ][0.00%]
4.Locky (Moderátor)[ 0 ][0.00%]
5.KovJonas (Segítő)[ 0 ][0.00%]
6.remus (Segítő)[ 0 ][0.00%]
Összes válasz: 3
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 1 | 13:51
Válasszátok meg a uCoz közösségi fórum legjobb staff-tagját. A válaszokat a segítségnyújtás által nyert tapasztalataitoknak megfelelően küldjétek el.

Te is jelentkezhetsz segítőnek...

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 2 | 15:33
bigblog, Szia! Ha jobban belegondolok, még soha nem fórumoztam. Ez az első itt veletek. Így nem tudom, sajnos, hogy mi az a staff tag. :S Azt viszont látom, hogy Te nem vagy benne. És mivel elfogult vagyok, vmarci csak a 2. lehet, de nem sokkal lemaradva utánad. smile Nem tudom, hogy ez mennyire számít. biggrin Megyek szavazni.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 16:24
Idézet EniG ()
Azt viszont látom, hogy Te nem vagy benne

Én is staff tag vagyok biggrin De itt csak a moderátorokat/segítőket soroltam fel smile Az adminisztrátorokat (de sok magyar admin van biggrin ) nem soroltam be, mert ez így helyes smile

Köszi a szavazatot

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 4 | 16:30
Akkor még jó, hogy úgy írtam, ahogy írtam. smile Viszont még mindig nem tudom mi az a staff tag. tongue
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 5 | 17:50
EniG, staff tagnak nevezzük azokat a tagokat, akik egy adott közösséget moderálnak, karbantartanak, vezetnek (utóbbi 2 én biggrin ) smile Mármint akik a fórum "csapatjában" vannak.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 6 | 19:14
Szavaznék, de nem tudok.. biggrin
Locky jól ismeri az uCoz-t, sok leírás tőle származik
DaveedBrown régen egész rendesen karbantartotta a fórumot
BonFire a "zavaros időkbe" jött be, akkor sokat segített kihúzni és karbantartani a fórumot
KovJonas-t gondolom nem kell neked bemutatni.. biggrin A fórumon csak pár segítséget tudhat magának, de az is valami wink
remus-tól még nem sok post-ot láttam, de lehet én vagyok figyelmetlen,
vmarci21 meg egy ügyes, okos, szerény.... Hagyjuk.. biggrin tongue

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 7 | 20:32
Idézet vmarci21 ()
Locky jól ismeri az uCoz-t, sok leírás tőle származik
DaveedBrown régen egész rendesen karbantartotta a fórumot
BonFire a "zavaros időkbe" jött be, akkor sokat segített kihúzni és karbantartani a fórumot

Na ők hárman tényleg elhanyagolták a fórumot. De ez érthető, így nem haragszunk rájuk. Néha felnéznek a fórumra, és néha hozzá is szólnak egyes dolgokhoz. Ki tudja, lehet, hogy most is online vannak, csak vendégekként biggrin . Senki sem rendelkezik végtelen sok idővel, hogy ennyi mindent megtegyen.

Idézet vmarci21 ()
KovJonas-t gondolom nem kell neked bemutatni.. A fórumon csak pár segítséget tudhat magának, de az is valami wink

Jobb mint a semmi, de reméljük, hogy még több válasz lesz a birtokában wink

Idézet vmarci21 ()
remus-tól még nem sok post-ot láttam, de lehet én vagyok figyelmetlen

remus elég sokszor segített és jó, hasznos válaszokat is adott. Ez úton is szeretném neki megköszönni ezt smile

Idézet vmarci21 ()
szerény

Az biztooooos biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 8 | 23:41
bigblog, Miért nem lehet rád szavazni?
Üdv:
---
---------
(tomi3821)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 9 | 19:26
tomi3821, saját magamat nem raktam be a listába, mivel én vagyok az admin biggrin
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » Szabad csevegés » Szerintetek ki a legjobb fórum staff-tag?
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: