A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Általános információk » uCoz versenyek, promóciók » 50%-os árengedmény újonnan létrehozott honlapokhoz!
50%-os árengedmény újonnan létrehozott honlapokhoz!
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 1 | 16:33


Üdvözlünk minden felhasználót, vagy leendőbeli tagot. Örvendünk, hogy benéztél ide, annyira örvendünk, hogy ezennel ki szeretnénk hirdetni, hogy 50%-os kedvezmény igényelhető minden újonnan létrehozott uCoz-os weboldalhoz! (a weboldal létrehozásától számított 3 órában).

Az 50%-os kedvezmény az összes csomagra érvényes, függetlenül attól, hogy hány hónapra veszed meg a csomagot smile

Reméljük tetszik ez a kis promóció, és hogy igénybe fogjátok venni smile

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 2 | 16:33
Sziasztok!
A uCoz-on belül több előfizetett weboldalam van és most hoztam létre egy újat ebben a percben és előjött egy ablak amire nem is számítottam. Csatoltam képernyőképen.
Nagyon jó 2 évre 50% kedvezménnyel vásárolhatok prémium csomagot. smile
Csak az a gond, hogy a weboldal létrehozástól számítva a kedvezmény 3 órán belül lejár. sad
Ezek az árak barátságosabbak egy alap csomag 3$/hó az jól hangzik! Bár lenne mindig az alap csomag 3$/hó!!
A jelenlegi 5.99$/hó az nagyon drága.
Csatolmányok: 1212314.jpg (198.4 Kb) · 8719911.jpg (163.7 Kb)

Üdv:
---
---------
(tomi3821)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 16:39
tomi3821, sajnos egyelőre így fog maradni a helyzet sad Nagyon sajnálom.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Általános információk » uCoz versenyek, promóciók » 50%-os árengedmény újonnan létrehozott honlapokhoz!
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: