A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: bigblog, vmarci21  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Egyedi domain » Vásárolt .hu -s domain cím áthozatala (Meglévő domain név áthozatala az Ucoz-ba)
Vásárolt .hu -s domain cím áthozatala
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 1 | 12:05
Sziasztok
Nem rég vásároltam egy domain nevet (.hu)-sat. Beállítottam hogy a vásárolt domain cím, milyen IP címre mutasson. A vezérlőpultban a szerver neve: s64 IP szerverek 193.109.247.64 . Én erre az IP címre állítottam be hogy a vásárolt domain arra a IP címre mutasson. Később az vezérlőpultban Domaint parkoltattam, de mindig ezt írja ki

Aztán segítséget kértem az ügyfélszolgálattól, ő azt mondta, hogy rossz DNS szerverre van irányítva: ns.tdns1.net, ns.tdns2.net
Aztán, ezeket át kell állítani ezekre: ns1.ucoz.net, ns2.ucoz.net de nem tudom ns1.ucoz.net meg a ns2 -nek mi az IP címe.
Így néz ki DNS szerkesztő ahol vettem a Domaint

A kérdés hogy mit írjak, a DNS szerkesztőbe, ahol vettem a Domaint? Hogy jó legyen, és tudjam a Domaint parkoltatni.
Csatolmányok: 2606561.jpg (64.4 Kb) · 9938824.jpg (63.7 Kb)
Az üzenetet szerkesztette tomi3821 - Vasárnap, 2012.12.23, 12:07
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 2 | 12:15
tomi3821, ha ip helyett host nevet (http://honlapom.ucoz.hu-t) írsz, és az uCozon a domain beállításoknál a 3. lehetőséggel (domain át hozatala ?- vagy hasonló, lényeg hogy a 3. lehetőség ) áthozod, akkor működik-e. Ha nem, akkor a domain szolgáltatótól kérd vissza a pénzedet...
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 3 | 13:47
Sikerült! Sok próbálkozás után sikerült megcsinálni.
Köszönöm a segítséget =)

Üdv:
---
---------
(tomi3821)
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Egyedi domain » Vásárolt .hu -s domain cím áthozatala (Meglévő domain név áthozatala az Ucoz-ba)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: