A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: bigblog, vmarci21  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Egyedi domain » AJÁNDÉK DOMAIN
AJÁNDÉK DOMAIN
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 1 | 14:46

Gyakran feltett kérdések:
Q: Mikor jár ez nekem?
A: Ha előfizettél bármelyik csomagban legalább 1 évre!

Q: Milyen végezetű domaint kaphatok ajándékba?
A: Rengeteg kiterjesztés választható, viszont .hu-t még jelenleg nem!

Q: A regisztrálandó domain név foglalt, mit tegyek?
A: Ha egy domain név foglalt, akkor nincs mit tenni, másik nevet kell választani!


Az ajándék domain aktiválásának menete:
  • Rendeld meg a kívánt szolgáltatási csomagot legalább 1 évre
  • Ezután lépj a Vezérlőpult fő oldalára, és ott a dátum mellet lesz egy olyan lehetőség hogy [Ajándék domain], megtalálható a felső Segítség--->Ügyfélszolgálat menüpontban is!
  • Menj a https://domain.ucoz.com készíts egy accountot és lépj be!
  • A fejléc alatti kék sávban állítsd át a nyelvet, majd
  • Válaszd ki a domain-t és kezd el a vásárlást.
  • Majd a fizetéses oldalnál válaszd a "pay by PIN codes" opcíót, és add meg a kódot, amit a 2. pontban kaptál.
  • Ezután már csak a domain beállítását kell elvégezned!



  • Ha esetleg így sem menne: Kattints ide!
    1world
    Üzenetek: 244
    Hírnév: 22

    Üzenet # 2 | 16:06
    Én még annyit hozzátennék, hogy a kívánt domainnév végződés kiválasztását (COM / NET / ORG) utólag nem lehet módosítani, még az ügyfélszolgálat sem tud segíteni ilyen esetben.
    Locky
    A fórum moderátora
    Üzenetek: 652
    Hírnév: 57

    Üzenet # 3 | 20:14
    1world, egyértelmű hogy nemlehet, mivel a hivatalos regisztrálás 1 évre folyik, és utána még ha esetleg nem fizeted, 1 évig elönyben részesülsz, vagyis azt a domain nevet más nem foglalhatja le addig.

    Ha 1 év szüneteltetésével se rendeled meg újból akkor a domain név feletti elönyöd elveszik, és szabad lesz a regisztrátoroknál. Ez a hivatalos domain regisztrálási szabály.

    Ehhez kapcsolódoan gondolj bele, valaki beregisztrálja neked .org-re, domain esetében a regisztrácíó csak 1 évre történhet minimum, így a te kérésedre az uCoz beregisztrálta egy évre.

    Majd meggondolnád magad, és átváltanád .com-ra, akkor megint be kéne regisztrálnia 1 évre, amit esetleg meg is kapnál, de akkor a másik domain-t ki téríti meg?

    Ennyire egyszerű ennek a magyarázata.
    1world
    Üzenetek: 244
    Hírnév: 22

    Üzenet # 4 | 21:22
    Locky, igen, de én akkor még nem foglaltam le semmilyen domaint, csak a kedvezményt igényeltem, és már ott meg kellett jelölni, hogy a későbbiekben milyen végződésű címet szeretnék.
    PiXelReklam
    Üzenetek: 1
    Hírnév: 0

    Üzenet # 5 | 16:34
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! előfizettem egy évre tárhelyet amihez jár ajámndék domain név.
    Szeretném az oldalam végződését lecserélni . com vagy .info-ra de nemtudom hogy kell mert elakadtam. valaki segitene nekem lépésről lépésre ? nagyon megköszönném!
    bigblog
    Üzenetek: 1665
    Hírnév: 47

    Üzenet # 6 | 17:05
    Háát... Ha már csatoltál domain nevet, akkor:
    Idézet a kívánt domainnév végződés kiválasztását (COM / NET / ORG) utólag nem lehet módosítani, még az ügyfélszolgálat sem tud segíteni ilyen esetben
    undefined


    Sajnos nem tudom, mit kell tenni, ha még nem csatoltál domain nevet... sad Sohasem rendeltem fizetős csomagot...

    Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

    uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
    Levin
    Üzenetek: 162
    Hírnév: 7

    Üzenet # 7 | 09:53
    Előfizettem ismét egy évre, szükségem lenne egy PIN kódra.
    Sajnos a Vezérlőpult fő oldalán nem jelenik meg az [Ajándék domain] lehetőség.
    Mit tegyek?
    vmarci21
    A fórum moderátora
    Üzenetek: 951
    Hírnév: 52

    Üzenet # 8 | 11:23
    Levin, Ha nem jelenik meg, akkor sajnos hivatalos magyar uCoz ügyfélszolgálata hiánya miatt az ucoz.com -on, az oldal alján lévő "Contact Us" gombra Angolul kell kapcsolatba lépned az uCozzal, felhasználónév, email, előfizetés ideje, csomag neve, honlap nevével. wink
    Partner és főmoderátor.

    Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
    into.hu! | VideoRemote
    Levin
    Üzenetek: 162
    Hírnév: 7

    Üzenet # 9 | 14:50
    Köszönöm, igyekszem mielőbb megkeresni őket.
    uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Egyedi domain » AJÁNDÉK DOMAIN
    • Oldal 1 / 1
    • 1
    Keresés: