A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: bigblog, vmarci21  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Egyedi domain » Aldomain létrehozása
Aldomain létrehozása
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 05:48
Tehát, a DNS névszerverek átnevezése után ns1.ucoz.net, ns2.ucoz.net áthoztad a domainnevedet mysite.hu , és a régi mysite.ucoz.hu domainneved mellett, vagy helyett a honlapod már az áthozott domainéven is elérhető.

Azonban rendelkezel egy másik honlappal a uCoz rendszerében, pl. start.ucoz.hu, és azt szeretnéd, hogy ez a weboldalad elérhető legyen a start.mysite.hu címen.

A uCoz rendszerben lehetőséged van arra, hogy aldomainneveket hozz létre a csatolt domainneved mellé.

Lépésenként a következőket kell tenned:

Csatolmányok: 2763487.jpg (100.7 Kb) · 0222819.jpg (44.0 Kb) · 4952729.jpg (82.9 Kb)

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 16 | 09:56
Köszönöm szépen a válaszod.
Suhanc
Üzenetek: 51
Hírnév: 4

Üzenet # 17 | 12:10
Hol tudok belépni az aldomain-em kezelőfelületére?
Próbaképp készítettem egy .tk oldalt(xenatim.tk)
A lépések alapján el is mentettem pár aldomaint a vezérlőpult szerinti s56-ra.
De nem találom hogy hol lehet a kezelőfelületüket elérni.
Valaki segítene ebben? Lehet csak én vagyok figyelmetlen, de nem találom.

"Ami nem öl meg, az megerősít."
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 18 | 12:36
Suhanc, nem negyon értem a kérdés és még aldomint se hoztam létre az uCoz eszközeivel, de a legtöbb dominszolgáltató ad lehetőséget erre (a .tk is a dot.tk kezelőfelületen domin hozzáadása valami.oldalad.tk hoz hozzáadod a 2. oldal ip-jét (nem kell újra regisztrálni, hanem a DOMIN VEZÁRLŐPULTJÁN van.))

Az eredeti kérdésben majd segít valaki aki már csinált ilyet, de szerintem ez egyszerűbb.

Hozzáadva (03.08.2012, 11:36)
---------------------------------------------
Ha már itt vagyok: Hogy lehet azt megcsinálni hogy a http://m.oldalam.hu (vagy bármi más végződést) a http://honlapom.hu/pda ra irányítsa?


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Suhanc
Üzenetek: 51
Hírnév: 4

Üzenet # 19 | 12:36
De angolból nem vagyok olyan jó és jobban szeretem az uCozon intézni a dolgaim biggrin
"Ami nem öl meg, az megerősít."
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 20 | 12:38
Suhanc, az aldomainek tulajdonképpen külön oldalak a fő oldalhoz kapcsolva, azokat az oldalakat ugyanúgy lehet elérni.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 21 | 12:39
Suhanc, Ez csak az én véleményem/tippem volt nem kell elfogadni biggrin .
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Suhanc
Üzenetek: 51
Hírnév: 4

Üzenet # 22 | 12:45
DaveedBrown, de hiába írom be az új aldomainek elérési címét, azt írja nem található.
Az aldomain létrehozásának is idő kell?

"Ami nem öl meg, az megerősít."
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 23 | 12:47
Suhanc, valamennyi biztosan. el tudnál küldeni egy aldomaines címedet, és annak az oldalnak az eredeti címét?
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Suhanc
Üzenetek: 51
Hírnév: 4

Üzenet # 24 | 12:49
DaveedBrown, xenatim.ucoz.com-on csatoltam a xenatim.tk oldalt, majd az egyszerűsített kezelésnél elmentettem pár aldomain-t az s56 szerverre: anime.xenatim.tk, film.xenatim.tk, jatek.xenatim.tk......
"Ami nem öl meg, az megerősít."
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 25 | 13:18
Suhanc, azt látom, hogy még vagy nem fejezted be a csatolást, vagy még idő kell neki.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Suhanc
Üzenetek: 51
Hírnév: 4

Üzenet # 26 | 14:50
DaveedBrown, azt hiszem meg van mi a baj.
Egy másik oldalhoz kell csatolni az aldomain-t a 3. számú lehetőség szerint. Most ezt fogom megpróbálni, elvileg így jó lesz:)

Hozzáadva (03.08.2012, 13:50)
---------------------------------------------
Na jó én ezt nem értem.
Valaki elmagyarázza, hogyan kell kezelőjéhez jutni az aldomaineknek? pl.: anime.xenatim.tk ?


"Ami nem öl meg, az megerősít."
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 27 | 16:07
Külön kezelőpultot nem kapsz az aldomaineknek.
Úgy tudom hogy egy kezelőpulton kéne legyen a fő domain és az aldomain is.
Javítsatok ki ha tévedek.
Suhanc
Üzenetek: 51
Hírnév: 4

Üzenet # 28 | 16:14
Oké, ez mind szép és jó, de minden ugyan az maradt attól még hogy beállítottam pár aldomaint...nem tudom őket elérni, se csatolni máshova, szóval nem tudom.
"Ami nem öl meg, az megerősít."
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 29 | 16:30
Értelek én. Mondom egy vezérlő pulton kell a tartalmakat szerkeszteni az aldomainre.
Szerintem úgy gondolják hogy csinálsz egy oldalt, ott létrehozod a modulokat, pl.: játékok, videó.
És ha kész akkor csinálsz egy aloldalt ami az ottani játékok és videók oldalra mutat.
Nem?
Suhanc
Üzenetek: 51
Hírnév: 4

Üzenet # 30 | 16:33
Ömm hogy hozok létre bármilyen lapot vagy modult ha egyszerűen nem érem el a pl: anime.xenatim.tk oldalam?:D itt adódik a gond, hogy még egy alap tartalmat se tudok csinálni, nincs még az aldomainon semmi!
"Ami nem öl meg, az megerősít."
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » Egyedi domain » Aldomain létrehozása
Keresés: