A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Közösségi megosztó » Közétételi hiba
Közétételi hiba
Nevin
Üzenetek: 26
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 17:02
Sziasztok! Újra segítséget szeretnék kérni. Valamiért a blogba írt bejegyzések nem kerülnek ki a facebook oldara. A következő hibát kapom:
hibakód #283 requires extended permission manage_pages
szerintem jól van beállítva a megosztási paraméter mert eddig kimetek a posztok
Előre is köszönöm a segítséget
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 17:37
Nevin, üdvözlünk! smile Próbáltad már újracsatlakoztatni a Facebook-ot a modulban? A hiba azt jelenti, hogy a uCoz Social Posting alkalmazásnak nincs engedélye az oldalaid kezelésére. Ez például akkor is megtörténhet, amikor fontosabb adatokat (elsődleges e-mail vagy jelszó) változtatsz meg a Facebook-odon.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Nevin
Üzenetek: 26
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 17:59
Nem változtattam semmilyen beállításon, de kipróbáltam amit írtál és igazából semmi sem változott. Illteve annyi, hogy a csoportok listából eltünt az az oldal ahova a megosztás menne... megnéztem a developer oldalt is elvileg ott is minden úgy van beállítva ahogy írtákok, ígyhát nem értem sad
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 4 | 18:11
Nevin, kérlek, ellenőrizd le az adminisztrátori jogaidat a Facebook oldalon.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Nevin
Üzenetek: 26
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 18:22
Adminisztrátori joggal rendelkezem az oldalon
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 6 | 18:29
Nevin, érdekes. Még egy annyira megkérnélek, hogy add meg a weboldalad és a Facebook oldalad URL-címét. Hétfőn megpróbálom továbbítani az egyik kollégámnak.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Nevin
Üzenetek: 26
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 19:12
a weboldal címe http://fiziobarcika.ucoz.hu/
a facwbook olda pedig https://www.facebook.com/fiziobarcika
előre is köszönöm a segítséget!
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Közösségi megosztó » Közétételi hiba
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: