A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Általános információk » Fizetéses szolgáltatások » Külön szolgáltatások vásárlása? (pl. reklámmentesség)
Külön szolgáltatások vásárlása?
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 1 | 20:24
Sziasztok!
Nekem az új csomagok nagyon drágák! Külön szolgáltatásokat mikor lehet venni?
Például:
- Reklámmentesség $2/hó
- Védjegy eltávolítás $3/hó stb.
Drága csomagot nem szeretnék vásárolni, csak reklámmentességet az oldalra.

Üdv:
---
---------
(tomi3821)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 22:02
tomi3821, külön szolgáltatást csak egy csomag megvásárlása után lehet igényelni. A csomag megvásárlása után egy link fog megjelenni, melyen keresztül külön szolgáltatást igényelhetsz... A Minimális csomag megvásárlása után is meg tudod ezt tenni smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 3 | 00:03
bigblog, Előfizettem egy évre a bennariktamas.hu oldalamon 2015-12-31-ig. és nincsenek külön szolgáltatások pluszba.
Mondjuk most jelenleg nem kell nekem plusz szolgáltatás, csak régen volt és most nincs. Hiányolom.

Például a dabasmail.hu Közösségi levelezős oldalamnál kénytelen voltam előfizetni egy alapcsomagra 2GB tárhellyel amikor semmi szükségem nincs rá. Nekem a dabasmail.hu -s oldalamra elég lenne 100mb és reklám mentesség.
Most ha lenne különszolgáltatás akkor külön vennék csak reklámmentességet pl. havi $2-3-ért. Csak ne kelljen kiadni majdnem havi $6 dollárt reklámmentességért. Ja és egyik szerveren úgy van ha legalább 3 hónapra fizetek elő akkor -32% és így tovább, ennek őrülök, de a másik szerveren az s104-esen 3 hónap vásárlása esetén -7%, 6 hónap -10% és így tovább... Az hittem ünnepi akció van és most január 7-ig vagy meddig -32% kedvezmény van.

Üdv:
---
---------
(tomi3821)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 4 | 19:30
tomi3821, külön szolgáltatást csak a csomag vásárlásának napján lehet rendelni. A kedvezmény pedig a honlap korától függően változik (1 hó = 1% k).
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
fruankmo117
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 08:19
Kravitz's comment has received more than 1,360 likes while her Instagram post overall has received more than 396,840 likes as of Sunday evening.
Hulu did not immediately respond to Fox News’ request for comment on the young actress’s claim.

https://thecontentnew.com/phonesex/jetdoll~com~08~11

uCoz közösség » Általános információk » Fizetéses szolgáltatások » Külön szolgáltatások vásárlása? (pl. reklámmentesség)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: