A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Google Analytics
Google Analytics
adzsenda
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 17:24
Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni a telepítéshez. A követési azonosítót tudom használni? Vagy a követőkódot kell beilleszteni a főoldalra? De akkor elég ha alsó v felső részbe beillesztem és látni fogja az összes oldal elérését?

köszönöm
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 19:14
adzsenda, üdv! Igen, elég, ha elhelyezed egy olyan blokkba (mint például a honlap alsó/felső része), egy szóval globális blokkba smile Egyes helyeken viszont nem fog érvénybe lépni a kód (mint például a Felhasználó saját oldala, Privát üzenetek oldala stb) (amennyiben a honlap felső/alsó része nincs jelen ezekben a sablonokban). A privát üzeneteknél például nem is ajánlott a Google Analytics használata.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 19:22
'Áthelyezve a(z) A honlap ismertté tétele fórumba.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
adzsenda
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 19:38
bigblog Szuper, az nem is csak az általános oldalak érdekelnek! Köszönöm smile
Elnézést a rossz hely smile Nem találtam ilyet sehol és nekem ez olyan alap beállításnak tűnt cool
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 5 | 20:05
adzsenda, semmi gond, csak áthelyeztem, és ki is hangsúlyoztam azt biggrin
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap ismertté tétele » Google Analytics
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: