Üzenet # 1 | 21:28
Üdv!

1.
Pontosan hol tudom állítani a regisztráció kinézetét?
(pl.: az email cím alá írnám, hogy előtte ellenőrizze, hogy van-e hozzáférése)

2.
Sikeres regisztráció után, amikor kiír valami hasonlót, hogy elküldtük a megadott email címre a megerősítő emailt...
(ezt az oldalt is át szeretném írni, színezni)

3.
Miután megerősítette a delikvens az email címét és kiír vmi hasonlót, hogy ez email címedet sikeresen megerősítetted...
(ezt az oldalt is át szeretném írni, színezni)

4.
Amikor vendég vagy és középen megjelenik a szöveg, hogy jelentkezz be.
(ezt az oldalt is át szeretném írni, színezni)

5.
Fórumon van olyan csoport pl. hogy:
- főadmin
- admin
- felhasználó

Az admin jelenleg tud:
- zárni/nyitni a témákat
- áthelyezni a témákat
- szerkeszteni a témákat
- illetve be van pipálva, hogy csak ott legyenek a piros jogai érvényben, amelyik fórumban moderátorként van megjelölve

ITT LENNE egy olyan kérdésem, hogy azt hogyan tudnám elérni, hogy:

- NE tudja szerkeszteni a témákat(azaz a téma szövegeibe beleírni), viszont tudjon:

- témát CSAK ZÁRNI tudjon
- áthelyezni a témákat (DE CSAK azokba a fórumokba tudjon átrakni témákat, amikben van moderátor joga
(mert jelenleg oda is át tudja dobni a témákat, ahol nincs moderátor joga, VISZONT vissza már nem tudja helyezni, TEHÁT, ahol nincs moderátor joga onnan ugyan nem tud áthelyezni témákat, de viszont ahol van moderátor joga onnan át tud helyezni témákat abba a fórumokba is, ahol nincs joga.

6.
Az admin csoportszíne jelenleg ZÖLD, amit a "A fórumot nézegetik" -nél zöldel ír(nicknevet).

VISZONT, hogyan tudom elérni, hogy az alábbi helyeknél is csoportszínnel írja ki a nicknevet?:

- A fórum moderátora:
- Téma indítója:
- Közzétette: (én is nem csak a fórumban, hanem a holnap híreinél is szeretném, illetve a menüpontok (oldalak-nál is) szeretném, ha csoportszínnel + a nevem LINK ként jelenne meg, ami ugye a profra mutat.

Előre is köszönöm a segítséget!

UI.: Képeket természetesen csinálok, csatolok, ha szükséges.
Az üzenetet szerkesztette Crys - Csütörtök, 2021.12.09, 21:57