A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » design #827 (Counter Strike-os téma)
design #827
Team
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 17:51
Sziasztok!
A fent említett témát használom, de szeretném a sajátomra lecserélni olvastam már róla, hogy a saját képemet kell belinkelni csakhogy én nem tudom melyik ez a fejléc kép a 2 kommandos mellé szeretnék még emberekt egy játékból beilleszteni, ha tudtok rá megoldást akkor előre is kösz. smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 18:05
Team, üdvözlünk a rendszerben smile Az általad említett sablon támogatja a Fejléc szerkesztőt, amelynek segítségével könnyedén módosíthatod a fejléced stílusát!

1. Lépj be a honlapodra adminisztrátorként.
2. Kattints a felső menüben levő Szerkesztő » Szerkesztő bekapcsolása elemre.
3. Mutass rá az eszköztáron található első ikonra, majd kattints a Feltöltés a számítógépről gombra.
4. Töltsd fel az egyéni fejlécképedet*.
5. Kattints a Mentés gombra (az eszköztár utolsó gombja - pipa ikon jellemzi).
6. Kattints a felső menü Szerkesztő » Szerkesztő kikapcsolása elemre.

* Az egyéni fejlécképet a fent leírt lépések elvégzése előtt kell elkészítened egy grafikai programmal. Az ajánlott méret 599x257px.

Ha valami nem világos, esetleg valami nem működik megfelelően, ne habozz, és írj ebben a témában smile

Sok sikert!

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 18:08
'Áthelyezve a Honlap külalakjának testreszabása fórumba.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Team
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 20:30
Köszönöm szépen a gyors választ! smile
Holnap meg probálkozok vele.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 5 | 22:36
Team, örvendünk, hogy segíthettünk smile Jó munkát és sok sikert kívánunk a weblapodnak wink Felkínáljuk azt a lehetőséget, hogy pár szóban mutasd be a weboldalad (persze, ha mindennel végeztél smile ) ebben a témában: http://forum.ucoz.hu/forum/28-8-1 - javaslatokat is adhatunk a honlapod jobbá tételéhez wink
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Team
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 6 | 09:57
Sajnos elakadtam! sad a honlap külalakjának testreszabása funkciót sem a Vezérlőpultban, sem pedig a Honlap admin menüjáben nem találtam. Ha esetleg a menüpont neve megváltozott? sad
Amúgy az oldalam címe: vipclan.clan.su

Hozzáadva (14.03.2015, 08:50)
---------------------------------------------
biggrin Bocsánat de számomra még reggel. Bocs az elöző elírásért. A szerkesztőre gondoltam igazából.

Hozzáadva (14.03.2015, 08:57)
---------------------------------------------
background:url('/.s/t/827/header.png esetleg ez a kép lenne?

bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 7 | 10:06
Team, erről van szó: http://screencast.com/t/iPOIWjfU smile

Ha nem látszik, akkor menj a honlapod Vezérlőpultjába, majd a modul listában kattints a Felhasználók elemre. Itt kattints a Felhasználói csoportok elemre, majd az Összes csoport jogainak beállítása gombra. Az Egyéb kategória alatt engedélyezd az Adminisztrátorok csoport számára a Honlap külalakjának vezérlése és a Szerkesztő használata jogokat. (ne felejts el rákattintani a Mentés gombra smile ).

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Team
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 10:18
Köszönöm a segítséget így már meglesz (reméljük). smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 9 | 11:22
Team, ha mégsem, akkor elkészítek egy videót is wink biggrin
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » design #827 (Counter Strike-os téma)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: