A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » mozgatható blokk
mozgatható blokk
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 16 | 17:52
Mindenkit szeretnék megkérni arra, hogy az egyszavas üzeneteket kerülje el!

A köszönöm helyett ott a hírnévemelés, ahol lehetőség van viszont megköszönni, ami meg privát, azt meg pm-ben légyszives.

Nagyon sokat kell így takaritani utánatok.
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 17 | 23:13
Rendben főnök úr, magának mindent.
Vettük az adást, rövid válaszokat mellőzzük.
Köszönjük hogy szóltál.
Üdv, Dani
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 18 | 15:10
Locky, találtam egy "tárolóegységet", ami akár működhet is: ez az admin-bar, mert ez minden felhasználónak megjegyzi hogy milyen színt állított be. Csak egy "kis" kódot kell benyomni mellé, és már működik is. De lehet hogy az admin-bar működését kitanulmányozva én is tudok létrehozni "elmenthető" dolgokat.

Hozzáadva (02.08.2012, 14:10)
---------------------------------------------
Számomra ez sem megoldható. angry


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 19 | 16:55
Van olyan megoldás is hogyha a blokkot odébb rakja valaki, és az oldalt lefrissíti az úgy is maradjon?!
Várom válaszaitok.

Hozzáadva (03.08.2012, 15:55)
---------------------------------------------
Ezt azért kérem mert szeretnék létrehozni így egy olyan oldalt ami egy játék lenne, puzzle. Blokkokba lennének képek és azokkal kellene kiragosgatni.
Szerintetek jó ötlet?

1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 20 | 19:34
FilmTorrent, ilyen puzzle játékok vannak a neten is, aminek csak a kódját kell bemásolni az oldalba, és tetszőleges képet lehet hozzáadni. (bár gondolom ezt tudod, és neked valami más elképzelésed van) De van olyan puzzle féle is, amit minden látogató egyszerre irányíthat, és valós időben látják egymás műveleteit, mozdulatait.
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 21 | 19:43
Értelek, nekem teljesen egyedi az elképzelésem, nem tudnál benne segíteni?
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 22 | 20:26
FilmTorrent, az a helyzet, hogy szerintem nem megoldható. Ilyen szinten legtöbbször nem lehet hozzáférni a uCoz sablonjához. vmarci21-nek sem sikerült sokat kihoznia ebből az egészből, pont azért, mert az ehhez szükséges dolgokhoz nem lehet hozzáférni.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 23 | 22:12
1world, A puzzle megoldható (akár a valós idős egymás elleni játék de akkor kell java is) flashban.
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 24 | 22:35
értelek vmarci21, és hol tudok én bővebben ennek utána nézni, és mennyire nehéz ez a dolog?!
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 25 | 15:45
vmarci21, az a baj, amit most te gondolsz, hogy hiába jegyzi meg felhasználónak az uCoz a színt, ők alkalmazhatnának erre php-t de mi nem.

Persze mivel ez már "nagy rendszer"-nek mondható, így semmi esetre se lenne érdemes nekik se a mysql, se a php, hanem valami "erősebb" adatbázis + valami biztonságosabb és könyebben kezelhető programozásnyelv mint a php. (valljuk be, elég könnyen kijátszható)

Szóval ők úgy oldják meg ezt a megjegyzést ahogy akarják, mert szerveroldali, mi nem.
Az hogy itt mi nem kapunk adatbázist, az csak elöny, mert te se akarnál egy olyan oldalt, ami még ennél is lassabb mint ezek.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 26 | 19:18
Locky, rájöttem angry angry

Hozzáadva (05.08.2012, 18:16)
---------------------------------------------
Locky, vagy valaki aki tudja: Az uCozon lehet Javat (nem javascript) használni/telepíteni?

Hozzáadva (05.08.2012, 18:18)
---------------------------------------------
FilmTorrent, swf.hu -n van néhány hasznos dolog, a prog.hu -n voltak hasonló kérdések, a 2 forrásból össze lehet dobni 1 egészet, de kell hozzá adobe (macromedia) flash (min.8 de inkább újabb)


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 27 | 21:05
vmarci21, java-t? Ha külsőleg hívod meg igen, de nemhiszem hogy kész programot futtatsz...

De .swf az csak sima flash.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 28 | 12:13
Locky, köszi az infót majd tesztelem (1 hét múlva) .
Quote (Locky)
De .swf az csak sima flash.

Tudok róla. biggrin

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 29 | 11:35
Hali!
Találtam egy egyszerű megoldást: http://jquery-plugins.hu/plugin/105-html5-sortable.html smile
Az üzenetet szerkesztette KovJonas - Szombat, 2012.10.27, 11:38
Hikari
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 30 | 12:17
Sziasztok!
nekem az a kérdésem, hogy hogyan tudom a hóesést eltüntetni a honlapomról!?
Mert amikor belépek a honlap szerkesztőbe akkor nem adja ki "blocksnow" vagy ...már azt sem tudom h mit kéne kiírnia.
A lényeg hogy eltűnt az a block amivel ki tudnám törölni, és még mindig esik a hó. cry
Kérlek segítsetek, itt az oldal: http://doramafan.ucoz.hu/

Előre is köszi segítséget: Hikari
uCoz közösség » Webmester-részleg » A honlap külalakjának testreszabása » mozgatható blokk
Keresés: