Üzenet # 1 | 07:01
2009 óta üzemel blogom, az alapvetően zenei tartalmakat megosztó zenekucko.ucoz.com.
Az elmúlt évek során a blog, bár sikeresen működött, tartalmában egyre távolabb került redeti céljaimtól.
Gyakorlatilag már nem én, hanem egy lelkes moderátorcsapat üzemelteti,magas színvonalom.
Elérkezettnek látom az időt arra, hogy adminisztrátori jogaimat átadjam, vagy megosszam egy arra alkalmas, és vállalkozó moderátorommal. én pedig szeretnék egy új, az eredeti elképzeléseimnek megfelelő blogot(?), fórumot(?) indítani.
Hogyan tehetem ezt meg,mik a lehetőségeim?
Hagyjam magára az eredeti regisztrációmat, átadva annak adatait másnak, és regisztráljak új adatokkal?
Vagy van esetleg valamilyen más megoldás is?
A rendelkezésemre álló idő rövid, előfizetésem ugyanis január 6-án lejár.
Kérlek segítsetek bölcs tanácsaitokkal, melyeket előre is köszönök.

Hozzáadva (2016.12.30, 06:54)
---------------------------------------------
Közben, amig a segítség megérkezik, megpróbálkoztam egy új weblap készítésével, de mindjárt az első lépésnél elakadtam.
Új honlap létrehozásának feltételeként ugyanis a telefonszámom ellenőrzését írja elő. Sajnos azonban az
"Ellenőrizd le a telefonszámodat
Az eljárás teljesen ingyenes. Egyetlen fillér sem lesz levonva a telefonról vagy uCoz számláról. Mi soha nem kérünk fizetett SMS-t visszaigazolásnak, vagy weboldal feloldásnak."
felirat alatt a lap, az általa - helyesen - automatikusan megadott Magyarország (+36) opciót nem fogadja el, "Helytelen országkód" hibaüzenetet ad, s így természetesen a telefonszámom beírását sem engedélyezi.

Hogyan tovább?

Hozzáadva (2016.12.30, 07:01)
---------------------------------------------
Nem szívesen keresnék másik platformot,hiszen alapvetően hűséges természtű ember vagyok.
Kérlek benneteket, segítsetek.
Köszönöm.

Az üzenetet szerkesztette Levin - Péntek, 2016.12.30, 05:47