A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Miért nincs magyar ügyfélszolgálat? (ucoz.hu oldalon)
Miért nincs magyar ügyfélszolgálat?
tomi3821
Üzenetek: 94
Hírnév: 8

Üzenet # 1 | 10:14
Sziasztok
A ucoz.hu oldalon ha valaki felakarja venni a kapcsolatot a ucoz-zal vagy a panaszkönyvbe ír, csak vissza kap egy e-mailt hogy

Üdvözöljük!
A kérelme "uCoz - Abuse Report [hu] - X kapcsolatos szabálysértés (X.Y név)" megérkezett a uCoz Ügyfélszolgálatához.

A uCoz magyar lokalizációjának fejlesztése és a magyar nyelvű ügyfélszolgálata jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve.

Gyakori kérdéseire a http://faq.ucoz.hu/ és http://forum.ucoz.hu/ oldalakon találhat választ. Az Ügyfélszolgálat a következő nyelveken érhető el:
- Angol
- Orosz
- Román
- Portugál
- Ukrán

Kérjük, írja le problémáját a felsorolt nyelvek egyikén, és segítünk megoldani azt.
Minden jót kívánunk, a uCoz csapata.

Mikor lesz magyar ügyfélszolgálat? Nem lehetne kialakítani egy csapatot Magyarországon? smile

Üdv:
---
---------
(tomi3821)
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 10:24
tomi3821, köszönjük, hogy érdeklődsz a cég magyar lokalizációjának állapota iránt smile Jelenleg a magyar ügyfélszolgálat ideiglenesen szünetel, viszont megpróbálunk megtenni mindent annak érdekében, hogy ismét elinduljon smile

A csapat kialakítása bonyolultabb és pénzigényesebb smile A magyar lokalizációnak egyelőre két képviselője van - én és bighyena.

Megismétlem: megpróbálunk mindent megtenni a magyar ügyfélszolgálat elindítása érdekében smile Addig minden kérdést itt várunk, a fórumon. Ugyanaz lesz a hatása smile

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
georgio
Üzenetek: 19
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 11:24
bigblog,

Szia Bigblog!

Fogalmam nincs, hogy üzenetem eljut e hozzád, de egy kísérletet megér. Tanácsodat szeretném kérni, a következő ügyben:

71 éves nyugdíjas vagyok, weboldalam http://georgium.ucoz.hu. Tegnap még zavarmentesen használtam. Ma be akartam lépni és a Malwarebytes Prémium verziója blokkolta oldalamat, trójai fertőzés miatt. Mivel a magyar fórum nem működik, az uCoz facebookon nincs aktivitás, oroszul és angolul nem beszélek, nem tudom mit tegyek.

Beszúrom böngészőben megjelent üzenet hibával kapcsolatos linkjét:

https://block.malwarebytes.com/?lic=Licensed&cat=Trojan&lang=en&prod=MBAM-C&ver=4.0.4.49&cpv=1.0.804&upv=1.0.18486&ldr=132&ip=193.109.246.62&url=georgium.ucoz.hu

A Malwarebytes Premium a következő jelentést adta a hibáról:

Report Bloked website:

Malwarebytes
www.malwarebytes.com

-Napló adatai-
Védelmi esemény dátuma: 2020. 01. 31.
Védelmi esemény időpontja: 7:52
Naplófájl: 34f389e6-43f6-11ea-94dc-e8039aba05c8.json

-Szoftver adatai-
Verzió: 4.0.4.49
Összetevők verziója: 1.0.804
Frissítési csomag verziója: 1.0.18476
Licenc: Premium

-Rendszeradatok-
Operációs rendszer: Windows 7 Service Pack 1
Processzor: x64
Fájlrendszer: NTFS
Felhasználó: System

-Blokkolt webhely részletei-
Káros webhely: 1
, C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe, Blokkolva, -1, -1, 0.0.0

-Webhely adatai-
Kategória: Trójai program
Tartomány: georgium.ucoz.hu
IP-cím: 193.109.246.62
Port: 80
Típus: Kimenő
Fájl: C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe

(end)

Úgy gondolom, ezt a hibát én nem tudom javítani, csak a rendszergazda tudja elhárítani a fertőzést az érintett szerverről.

Mit kell tennem ehhez, hova, kihez forduljak?

Ha megkapod soraimat, kérlek adj tanácsot, ha lehet e-mailben, a gyorgy.b@euromail.hu címre.

Nagyon köszönöm előre is segítőszándékodat és várom válaszodat!

Üdvözlettel: György Béla

georgio
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Miért nincs magyar ügyfélszolgálat? (ucoz.hu oldalon)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: