A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Online játékok
Online játékok
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 16 | 18:01
Mint írtam nem egyszerű és még én sem próbáltam ki. Java Scripttel meg lehet oldani, hogy amikor egy linkre kattintasz, akkor előbb egy felugró ablak nyílik meg, aztán -idézlek- "ha azt kilőtted", akkor lehet csak játszani.
Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 17 | 18:14
raziel70, Esetleg annyit tudnál még segíteni, hogyha ismersz ilyesfajta scriptet azt belinkeled, majd elmaszatolok vele...
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 18 | 18:29
Nézd csak! Hogy ez a Google milyen ügyes! Kitalálja a gondolataimat!
Használd a Google-t! Már rég meglenne az áhított reklámod, ha gondolkoznál kicsit! sad
Hadelhad
Üzenetek: 38
Hírnév: 2

Üzenet # 19 | 18:43
raziel70, köszi és bocsi az almaságért smile
K2
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 20 | 18:43
sziasztok hogyan tudok online játékot feltölteni??? mert akkár hogy próbálkozom nem sikerül a választ előre is köszönöm
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 21 | 18:59
K2, itt is csak be kellett volna írni a keresőbe hogy online játékok, és akkor jó helyen kérdezel.... A kérdésedre a válasz: Aktiválod az online játékok modult a Saját menüben, majd ott van olyan lehetőség hogy anyag hozzáadása. A modulban van néhány alap játék, amit a uCoz rendszer felkínál, de az újabb játékok feltöltését viszont már neked kell megoldani, tehát azt is hogy honnan szerzed azokat be.
K2
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 22 | 19:29
1world

értem amit irtál és köszönöm... de például hogyan lehet be szerezni??? tudnál mutatni egy példát???

Hozzáadva (19.04.2012, 18:29)
---------------------------------------------
és feltölteni??? tehát eljutotam odáig h uj játék hozzáadása ott kidobb egy csomó mindent hogyan kel azt kitölteni??? ilyenre példát tudnál??? nagyon meg köszöném:D

1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 23 | 19:42
K2, ott főleg csak a játék nevét, és a "A játék SWF fájljának a linkje"-t kell kitölteni, meg képet kell hozzáadni, ha akarsz. Az swf fájlt neked kell feltölteni Fájl-managerbe és annak a linkjét kell megadnod. A játék beszerzésében viszont nem tudok segíteni. Te is vigyázz vele, hogy honnan szerzed be őket, mert Szerzői jogi védelem alatt állhatnak.
K2
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 24 | 20:22
uh köszönöm szépen a választ most már teljesen érthető:)) de gondolom ha védelem alatt áll akkor ezt feltüntetik nem???

és még egy kérdés ha nem gáz..... hogy tudom azt meg csinálni, hogy a gépemről feltöltött zenét a látogatóim letudják tölteni??? tehát le tudják menteni s nem csak lejátszani???
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 25 | 13:55
K2, Használd a "fájlkatalógus" modult.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 26 | 13:56
K2, azt feltüntetik persze. Az utóbbi kérdésedre meg már adtam választ, csak áthelyeztem azt egy másik témába, mert nem oda volt illő.
K2
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 15:07
Köszönöm szépen mostmár minden érthető.
Árpóca
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 28 | 21:04
Sziasztok!

Egy nagy kérdés.... Töltök fel képet játékokhoz... Miért a gépemen kell tallózni a képet, mikor feltöltöttem? :O

1 képet töltsek fel 10x? :O
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 29 | 16:49
Árpóca, ???? Konkréten??? Képet vagy linket vagy egy részletes leírást (mit, hogyan, miért) tudsz adni??
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 30 | 11:17
Lehet, hogy rosszul értettem, de lehet, hogy te ilyesmit írtál be:
C:/Users/.....
Csak szólok, hpgy ez így helytelen, de lehet, hogy én értettem rosszul wacko

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Online játékok
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: