A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Társszerkesztőt keresek!
Társszerkesztőt keresek!
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 1 | 18:39
Szeretnél egy honlapot a uCoz rendszerben, de nem tudod mi hogyan működik?
Szeretnél erre a problémára egy olyan embert találni, aki segít Neked az oldalad felépítésében?

Kérdezd meg a felhasználókat, lenne-e kedvük ilyenre!? smile

Hevita
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 2 | 18:39
Szép napot mindenkinek!

Még új vagyok az uCoz oldalon. Nagyjából sikerült "összehoznom" az Impulzus közösségi oldalamat, de mivel sokszor "lövésem" sincs mit-miért-hogyan kell csinálni, ezért most szeretnék segítséget kérni tőletek.
Szeretnék egy admint, /barátként is természetesen/ aki segítene a honlap arculatának kialakításában.

Az oldalam itt található: http://impulzus.ucoz.hu

Jelezd felém az oldalon üzenetben légy szíves, ha van kedved, időd segíteni nekem!

Előre is hálásan köszönöm!
Üdvözlettel:Horváth Éva /Hevita/

--------------------------------------------------
Üzenet áthelyezve! 2010.07.05. raziel70

king
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 09:23
Kedves szerkesztők! Korábban más szolgáltatónál létrehoztam ingyenes honlapot, de az ucoz-nál jobbat még nem találtam. Ezért regisztráltam most ide. A honlapot egyszerűen sehogy nem tudom beállítani, 1 napja kínlódok vele, több kárt csináltam eddig, mint hasznot...de nem akarom kitörölni, inkább nagyon szeretnék megkérni vkit, segítsen. A fórumot többször átolvastam, akkor sem sikerült a hibákat javítanom....:(

Hozzáadva (17.09.2010, 09:23)
---------------------------------------------
közben inkább másképp tenném fel a kérdést, mert nem várom el, hogy ingyen segítsen bárki.
Szóval fizetnék egy honlap feltöltéséért, annak fejében, hogy kapok némi segítséget, hogy később szerkeszteni tudjam.
várom az ajánlatokat
k ********* i @ g m a i l . c o m

Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 4 | 13:26
De jó! Jó látni, hogy már erre is gondoltatok. happy
Viszont nekem nem pont erre van szükségem, mert én majdnem mindennel tisztában vagyok.
Nekem mindössze arra lenne szükségem, hogy valaki segítsen a szerkesztésben. Bár lehetnek többen is, nem csak egy személy.
A szerkesztés alatt, arra gondolok, hogy anyagokat feltenni, új ötleteket adni (lehetőleg meg is csinálni azokat), ajánlani az oldalt, meg még amiket lehet csinálni, mert így egyedül (majdnem egyedül), lassú, unalmas, meg nem feltétlenül könnyű.

Persze csak olyan emberek jelentkezését várom, akiknek van kedvük, idejük, meg érdeklik a témák is. )

Végezetül a honlapom, amire kellene a segítség: határtalan

Mindegy hol jelzitek azt hogy érdekel, de a legjobb az e-mail lenne.

Hozzáadva (24.01.2012, 12:26)
---------------------------------------------
A határtalan honlapomra is lehet, de leginkább az új honlapomra keresek segítőket!
Fantasy témájú, és csak az lesz rajta. Bármi ami belefér és jónak találják a tagok, akkor meg lesz valósítva.


FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 5 | 20:29
Üdvözletem!
Hussy Dániel uCoz, HTML és egyedi onlin program készítő vagyok.
A mai nap eszembe jutott egy olyan dolog amiben szerintem mindenkinek volt része már, ez a dolog a horgászás.
Gondoltam hogy az uCoz rendszerve létrehozok egy horgász portált azaz "közösségi" oldalt.
Az oldal témája a horgászás lenne. Itt megtalálnák hogy milyen módszerek, tavak, halak... vannak.
Én személy szerint értek a weblap készítéshez, nem is ezért írok hanem azért mert sok időm nincs.
Ezt az embert az oldal tulajdonosi jogába részesíteném, természetesen azt tudná az oldalon amit én.
Térjünk is akkor a dologra, az oldalamhoz keresnék egy olyan embert akit foglalkoztat a horgászat és van egy kis ideje.
Természetesen jó ha ért a webszerkesztéshez az illető de az se baj hogy ha nem, ez esetben meg tudom én is mutatni neki az alapokat.
A legfontosabb amit elvárok: legyen internet, kedvesség, ismerjen valamit a horgászatról, elszántság, megfelelő szabadidő.
A megfelelő szabadidő alatt nem azt értem hogy minden nap ott ülj a gép előtt, hanem azt hogy legalább heti 5-6 órád legyen szabad.
Az oldal felépítése részben egyedi, azaz egy alap uCoz sablonból lett átszerkesztve.
Egyedi jogosultságok és rangok is lennének az oldalon, de természetesen sok más dolog is helyet kapna.
Az oldal funkciói lennének a következők: Hírek, Fórum, Hirdetések, Képek, Videók és sok más minden.
Minden ötletre vevő vagyok és díjazom a jó, szép és normális ötleteket.
Várom a jelentkezéseket itt fórumon PM-be!
Tisztelettel és Köszönettel: Hussy Dániel
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 6 | 17:30
Kedves uCoz felhasználók!


Egy új oldalat (és egyben szolgáltatást) fogok a közeljövőben indítani, Weblapot a nulláról névvel! Először is lesz egy oldal, ahol segítünk a felhasználóknak honlapjuk elkészítésében - a nulláról. Ez azt jelenti, hogy mindent elmagyarázunk, lépésről-lépésre, így megtanulnak a kezdők is weboldalat készíteni. smile

Az oldalon minden hónapban ÉLŐ VIDEÓ - SUGÁRZÁST folytatunk. De miről? smile
Design-készítésről. (részletek hamarosan)
Leírások is lesznek, ezekben a témákban... smile



Most pedig jöjjön a másik fontos dolog, vagyis:

Az oldalhoz már egy aloldal is készült (igen, előbb készült el az aloldal, mint az egész oldal...). Ezen a weblapon Design-t lehet majd rendelni! Ezért nem kell fizetni, de egy kis ikonnal reklámozni kell a sablon készítőjét! Különben az oldal designja már kész: http://design0001.ucoz.hu/ Tetszik? smile

(Hamarosan elkészül a Webet a nulláról oldal is!)



Jelentkezés a csapatba

Végülis ezért írtam ezt az üzenetet! biggrin smile

A Design - oldalon keresztül, a Kapcsolat menüponton belül jelentkezhettek a csapatba, úgyhogy, ha szerettek weboldal-designokat készíteni, és tudásotokat is átadnátok másnak, videókon és leírásokon keresztül, akkor jelentkezzetek gyorsan! smile

A levélben írjátok meg, hogy miben szeretnétek főleg segíteni! Ha designerként szeretnétek a csapat tagja lenni, akkor egy linket is mellékeljetek egy saját designotokról!



A feladatok a következők lennének:

videó-készítés - szabad (bármennyien jelentkezhetnek!)
Design készítés - szabad (bármennyien jelentkezhetnek!)



FIGYELEM!!!
Egy felhasználó több munkát is vállalhat!

UPDATE:


Változás történt!
Videók végül nem minden nap lesznek!
Az üzenetet szerkesztette KovJonas - Hétfő, 2012.10.22, 19:13
agnes9113
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 23:55
Sziasztok!

Keresnék valakit, akinek lenne ideje, és kedve segíteni egy nagyon kezdőnek, akár skype-n is.
Eddig ezt sikerült össze hoznom:http// alomhaz.ucoz.hu/, de tudom, hogy még ez nagyon gyenge.

Köszönettel:Ágnes
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 8 | 10:24
Kedves agnes9113!

Én szívesen segítek! (Látom, már regisztráltál oldalamra! biggrin ) Honlapom fórumán, vagy akár Facebook oldalamon is feltehed kérdéseidet! smile
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Társszerkesztőt keresek!
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: