A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Vélemények a uCoz-ról
Vélemények a uCoz-ról
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 1 | 20:14
Sziasztok.

Remélem nem baj hogy nyitok egy ilyen témát. Végülis ez a társalgói fórum biggrin . Mivel hogy van egy Bemutatkozó topic és egy oldalbemutató topic ilyet még nemtaláltam biggrin . Szóval gondoltam lehetne egy topicot nyitni avval kapcsolatban hogy ki miért szereti az Ucozt.

Szóval akkor kezdeném. Nekem nagyon tetszenek a kidolgozott sablonok. Én lineage 2 ös oldallal foglalkozom és jelenleg nagyon kevés olyan CMS és egyébb van ami készített ilyen sablont. Szóval láthatóan az Ucoz mindenre gondolt. Feltéve hogy egy nagyon jól kidolgozott sablont készített.
Tetszenek a sajátkezűleges beállítások vagyis "fabrikáld az oldalad ahogy szeretnéd". Szinte mindent lehet módosítani csak maximum rá kell jönni hogy hogyan. Illetve itt a fórumon sem kell várni napokig egy válaszra várva mint máshol.
Szerintem egy nagyon jól kidolgozott fotóalbum modul van ami nekem nagyon tetszik. Egyetlen probléma csak az hogy elég későn ismertem meg ezt a rendszert biggrin

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 2 | 20:29
Én patronálom a topikot és jó ötletnek is tartom. ok
Szerintem ami a rendszert jelentősebben jellemzi, azt Te már le is írtad. biggrin De mindenki más gondolatokkal, szókinccsel rendelkezik, így szerintem lesznek még érdekes postok. smile

Én végülis már sok CMS rendszert kipróbáltam. Amit itt legelőször elkezdtem oldal, az egy CMS rendszerről szólt volna.
De időközben rájöttem, ez a rendszer a CMS-ek királya, így azt hagytam a fenébe és elkezdtem a már futó oldalaimat "átköltöztetni" ide.
Jelenleg a THD oldalamat sikerült is és elégedett vagyok, mert beindulni látszik. smile
Nem sok a napi látogató, de nincsenek is rajta tömegesen letölthető fájlok, vagy mindenkit megelőző naprakész hírek. biggrin
Ez egy információs honlap egy adott témáról. Gyakorlatilag egy "tudj meg róla többet" oldal. biggrin
Ezenkívül van egy letöltős oldalam is, ahol szintén oktató anyagok vannak.
Na de ez se nem reklám topik, se a Bemutatom a honlapomat topik. Bocsi, elkalandoztam... biggrin

Szóval Nekem nagyon bejött a rendszer. Itt a fórumon is aktívnak mondható a jelenlétem... biggrin Sokan szerintem már ismernek is... biggrin
Elsőre talán bonyolultnak tűnik, de egy kis ismerkedés után belejön az ember. Főleg ha ért egy kicsit a html-hez, meg van logikája!
Én a logika alapján már nagyon sok mindent kitaláltam. tongue A rendszer nagyon jó, aki nem ért ezzel egyet, az használjon mást! yes

Mindenkinek ajánlom a uCoz nyújtotta "korlátlan" lehetőséget birodalmát! Na, ez szépre sikerült... biggrin

Raidon
Üzenetek: 125
Hírnév: 6

Üzenet # 3 | 09:48
Most én jövök tongue

Szerintem is jó ötlet ez a topic Locky,

Nos kezdem is. Tényleg sok mindenre van lehetőség. Egyet értek azzal a kijelentéseddel, hogy:

Quote (Locky)
Szerintem egy nagyon jól kidolgozott fotóalbum modul van ami nekem nagyon tetszik.
nekem is nagyon tetszik. Később én is sokat fogom használni a zenés honlapomon. biggrin

Nekem az a sablon nagyon tetszik, ami a fantasy honlapomon van. Pont illik a honlapom témájához. biggrin

Meg nagyon tetszik az egészben, hogy rengeteg mindenre lehet használni. Csak a saját fantáziánk szabhat határokat. biggrin

Még sok mindent leírhatnák ami tetszik, de szerintem ennyi elég lesz. biggrin :P

Összefoglalva pedig: a leg cool abb az ucoz biggrin


Evia
Üzenetek: 49
Hírnév: 7

Üzenet # 4 | 14:44
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Az uCoz szerintem is a legjobb.
Nem csalódtam az orosz fejlesztésű oldalakban. Ők az egyetlenek, akik maximálisan támogatják a magyar és a többi keleti nyelvet. Ez már önmagában is szimpatikus. (Én használok orosz fejlesztésű programot, szövegszerkesztő programozáshoz. A legjobb és legegyszerűbb, imádom)

Azt hiszem, nem szerénytelenség kijelenteni, hogy jobb, mint a ning. Rengeteg közösségi hálózatot végignéztem. Töredékük képes csak az ékezetek kezelésére, és az uCozon kívül a ning az egyetlen, amelyiket magyar nyelven is lehet használni. Talán ez a legfontosabb. De fontos az is, hogy más közösségekben olyan korlátozások vannak, amelyek egy idő múlva ellehetetlenítik a közösségi életet.

Vannak az uCoznak is korlátai, és van néhány dolog, amit szívesen látnánk a fejlesztésekben. Mindenkinek más igényei vannak. Azt észrevettem, hogy tényleg sokkal kevesebben használják ezt a hálózatot, mint a többit. Talán azért, mert első ránézésre bonyolultabbnak tűnik. De ha az ember kézbe veszi, csodákat képes művelni vele. És nem utolsó szempont, hogy itt van ez a magyar nyelvű fórum, ahova mindig fordulhatunk, ha elakadunk valahol.

Én hálát érzek a lehetőségért, és ha eljutna a fejlesztőkhöz az üzenetem, azt mondanám nekik: Köszönöm.

Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 5 | 14:51
Kedves Evia, köszönjük szépen a uCoz nevében e szép szavakat! smile Az üzeneted biztosan eljut a fejlesztőkhöz, ők válaszképpen sikeres honlapot kívánnak, és a fejlesztések során mindent megtesznek azért, hogy a felhasználók minél elégedettebbek legyen a rendszerrel.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 6 | 16:32
Egy teljes év késéssel én is írok ebbe a topicba tongue
Őszintén: csak annyit tudok a HTML-ből, ami angol és kész biggrin Ezt úgy értem, ha egy táblázatot akarok törölni, akkor kitörlöm a <table>-től <table>-ig és kész. Sok-sok ingyenes honlapszerkesztőt kipróbáltam már, de ennél jobbat nem találtam és szerintem nem is fogok. Tényleg egyszerű, és ha valamit nem értesz, nem kell hónapokat várni egy használhatatlan válaszra pl (mlap, azért sem titkolódzok) vegyél fel társszerkinek azt majd megcsinálom. (És az mlapnál nem is létezik ilyen, hanem a jelszavamat kérte el... Na persze tongue álmodozhat.)

Azt hallottam, hogy PHP (nem is tudom, mi az tongue ) nélkül nem honlap egy honlap, ezért a uCoz-t így meg úgy ócsárolták (amúgy meg máshol ami ingyenes tudtom szerint egyáltalán nem lehet PHP-zni, azt se tudják, mi (hupont xD)). De ez ,,korrigálva" van a feltételes operátorokkal. (remélem jól írtam a macskakörmös szót) Nem kell megértenem a PHP-t, (<%77|jjf=G23 %> és további ,,iszonyú" dolgok) csak az ,,if-es" tagokat biggrin

Nem is képzelhetnék el a uCoznál jobbat... (na jó, azért jó lenne egy varázspálca amivel egy csapással olyan lesz a honlapom, amilyet én akarok). Egyszerűen csak imádom biggrin
A sablonok gyönyörűek, a modulok nagyon jók, és mindenki aki valamilyen ,,honlapszerkesztéses" múlttal rendelkezik, imádja/imádni fogja biggrin
A program-félések(pl. frontpage) azért, mert kitehet az egyik containerre(oldalsávra) egy képet úgy, hogy a honlap összes többi oldalánál megjelenik.
A böngészősök(pl mlap, hupont) meg azért, mert nem csak beállítják a háttért és a fejlécet, írnak szövegeket, van vendégkönyvük és kész, hanem azt csinálhatnak, amit akarnak. Például lehet egy sima lap is egy hosszú szöveggel és pár belső hivatkozással (se fejléc, se container, se lábléc se semmi).
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 7 | 19:01
Csatlakozom az előbbiekhez:
A uCoz tényleg az eddigi legjobb "félprofi" honlapszerkesztő.
Azért félprofi, mert aki nagyon ért a HTMLhez, a javascripthez, a PHPhez, a Flash-hez, annak már otthoni szervere van, és saját .hu-s és .com-os honlapja.

Egy kis pontosítás(egy kis késéssel párosítva, dehát remélem még így is érdemes megírni, valakit bisztos érdekelni fog:) :
Quote (Raidon)
z uCozon kívül a ning az egyetlen, amelyiket magyar nyelven is lehet használni.

Nos ez nem teljesen igaz, mert ott van a 100%-ban magyar fejlesztésű "kattintatós" html oldal-szerkesztő, a lapunk.hu, ill a veténytársa, a kevésbé magyar mlap. (Én pl. egy kezdőnek a lapunk.hu-t ajánlanám, az uCoz-t meg még meg sem említeném. Majd ha ott jó honlapot készít, és "kinövi" a kattindkatós szerkesztőt, akkor mehet tovább az uCozra.))

Hozzáadva (31.12.2011, 18:01)
---------------------------------------------
Vagyis úgy tudom hogy az mlap nem magyar, de ha az akkor elnézést.


Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 8 | 20:36
Kedves vmarci21!
Az mlap magyar, hisz eleve magyar neve van (mindenkilapja, röviden mlap). Én is a lapunk.hu-t ajánlanám kezdőknek, az mlap-ot még kipróbálni sem érdemes fudge
A uCoz jó és kész :P
Egy rokonomnak saját .hu-s domainje van és frontpage-dzsel szerkeszti a honlapját, mégis irigy rám, uCoz-osra biggrin (Hogy miért nem regisztrál? Neki túl bonyolult a uCoz, pedig iszonyúan ért a HTML-hez. Fél kipróbálni tongue )
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 9 | 15:46
Én is csatlakozom... smile
A uCoz-t majdnem egy éve használom, mondhatom, hogy itt tanultam meg mindent HTML és CSS téren. Szerintem ez az eddigi legjobb honlapszerkesztő, főleg, hogy a tárhely is ingyen van! biggrin Néha-néha vannak leállások, de szerencsére nem tartanak sokáig, maximum 5-10 perc, ami szerintem még elfogadható! wink
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 10 | 19:11
Idézet (KovJonas)
maximum 5-10 perc


Hát a mostani hét első 3 napján 1-1.5 órás leállások voltak... de azóta szépen megy minden, és remélhetőleg marad így... cool

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 11 | 15:22
Örülök, hogy végre 1 év után sikerült rendbe rakni az 57-es szervert is. Így mostmár zökkenőmentesen lehet dolgozni rajta. smile

Idézet
otthoni szervere van


Szerintem ilyen kevés embernek van. Miért érné meg? Semmiért. Otthoni szervert 24 órában kell futtatni, megfelelő körülmények között hűteni, egy generátor se ártana ha elmegy az áram, jó internet ami vidéken nincs, rendszeresen takarítani, stb. Ezek a költségek nagyobbak mintha szervert bérelnél.

Hozzáértőbben VPS-en tolják, mivel bőven elég nekik az a kapacitás egy weboldalhoz. Cloudban még jobb.

Egyébként meg uCoz rendszer nem "zsírprofiknak" lett kitalálva, mert pl. a CMS-ek se azért vannak. Aki "zsírprofi" és tényleg komolyan veszi, az saját maga írja meg a motorját. Nem online, offline CMS-eket használ.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 12 | 18:43
Ha van a uCoz-nál jobb CMS rendszer, én élve felfalom magamat...
biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
remus
Üzenetek: 137
Hírnév: 17

Üzenet # 13 | 13:29
CMS rendszer ide vagy oda,az oldalam már 1 héten 2x is elérhetetlen.Ha ez így megy tovább,elhagyom a Ucoz-t,és szerintem már mások is megunták ezt.Idáig csak dicsértem a Ucozt,mert tényleg a legszínvonalasabb dolgokat nyújtja,de így a felhasználók nem fogják látogatni az oldalt.Magamat meg nem szórakoztatom.A felhasználókért van az oldalam,nem saját magamért. sad
iHack_old
Üzenetek: 25
Hírnév: 0

Üzenet # 14 | 17:54
Én 100%-ig megvagyok elégedve az ucoz-al. teljes hozzáférés az oldalamhoz hihetetlenül segítőkész moderátorok és segítők smile
http://www.cms-center.ucoz.hu - tartalomkezelő rendszerek birodalma
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 15 | 17:55
István2768, nagy örömömre esik ezeket a sorokat olvasni smile Reméljük még sok-sok jó tapasztalatod lesz a uCoz rendszer keretén belül smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » Csevegő-zóna » uCoz vitatémák » Vélemények a uCoz-ról
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: