A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Kapcsolat link (Kifejtem lent!)
Kapcsolat link
ADM
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 19:15
Sziasztok!
Már egy jó ideje vagyok regisztrálva az oldalon de csak most kezdtem el igazán az oldalam építéséhez. Na szóval arról lenne szó, hogy a menüszerkesztőben létre hoztam egy olyan menüpontot, hogy Kapcsolat és kerestem, de nem találtam hozzá URL-t, (van már egy űrlapom).
Az lenne a kérdésem, hogy Hogy lehet elérni a menüből (egy link segítségével) az űrlapomat?
Előre is köszönöm!
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 2 | 19:42
ADM, az űrlap létrehozásánál kapsz egy $MFORM_X$ kódot (X helyén egy szám).
Létrehozol egy új üres oldalt, amibe bemásolod ezt a kódot (nem a forráskódba, hanem csak úgy)
Az oldalt lemented, és ennek az oldalnak a linkjét teszted be a menürendszerbe.

De egyébként az alap Kapcsolat menü, ami már eleve létre van hozva a honlappal együtt, az oldaladcime/index/0-3 címen érhető el.

A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 3 | 19:45
Kedves ADM!

Létre kell hoznod egy oldalat, ahova a kapcsolat űrlap kódját (amit az admin-menüben, az E-mail űrlapoknál találsz meg) beírod. Ezután szerkesztő módba lépsz és a főmenünél a kis csavarkulcs ikonra kattintasz és a Kapcsolat menüpont URL címát megadod! smile

Hozzáadva (29.10.2012, 18:45)
---------------------------------------------
DaveedBrown, megelőztél...:)

ADM
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 16:15
Köszönöm a válaszokat!
Hogyan tudok egy üres oldalt létrehozni?
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 5 | 16:40
ADM, az Admin-baron kiválasztod a Hozzáadás-t, majd katt az Oldalszerkesztőre! smile
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 6 | 19:17
ADM,
javaslom hogy nézd át az uCornert, és gyorsan megtalálod az infót! wink

(más témában (uCoz témában belül) is)

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
ADM
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 19:38
Rendben, köszönöm, sikerült!!!
Azért nem találtam, mert inaktív volt az oldalszerkesztő modulom! facepalm
Köszi mindenkinek! biggrin
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 8 | 19:39
ADM, pedig oldalszerkesztő néékül nem mennél sokra! biggrin smile
Szívesen!
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Kapcsolat link (Kifejtem lent!)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: