A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Biztonsági kód (Tipp azoknak, akik nem látják rendsesen)
Biztonsági kód
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 1 | 21:52
Van egy módszer, amivel ki lehet "cselezni" ezt a fránya biztonsági kódot.
A következő módszerrel be tudsz lépni kód magadása nélkül admin felületre.

Lépj be a uNet rendszerbe (a Webtopba).
Itt nincsen biztonsági kód, csak email cím és jelszó kell.
A Webtop is elérhető magyar nyelven, de ha belépés után mégsem lenne magyar, a jobb alsó sarokban kattints a kis zászlóra, majd válaszd ki a nyelvet.
Szóval ha már bent vagy, a bal alsó sarokban (mint a Windowsban) van a Start menü, kattints oda.
Most választhatsz a következő lehetőségek közül:

Honlapok >> Honlapjaim
Itt megjelenik egy ablak a honlapjaid listájával. A honlap neve mellett jobb oldalon kattints a CP ikonra és máris bent vagy admin felületen Captcha kód megadása nélkül!
Javaslom, hogy a honlapok listája ablakot ne zárd be, mert amikor legközelebb belépsz a Webtopba, automatikusan betöltődik majd. smile
Innentől kezdve Neked mint admin, nagyon kevés helyen lesz biztonsági kód.
Viszont ezeket sajnos már nem lehet így kicselezni.

Honlapok >> Biztonságos belépés
Itt is megjelenik egy ablak, ahol a honlap URL-jét kell megadnod, az emailcímedet és a jelszavadat.
Ezzel a módszerrel a felhasználói felületre lépsz be, szintén kód nélkül.
Innen be tudsz lépni minden honlapra, csak az URL-t kell megadnod és a belépési adataidat.

Mellékesen megjegyzem, hogy a honlapokra legfeljebb első alkalommal kell a kódot megadni, de azt nem lehet elkerülni.

Imre
Üzenetek: 3
Hírnév: 0

Üzenet # 2 | 10:04
raziel70 A biztonsági kód szükséges ez egyértelmű! De melyik csomag fizetésénél tudnám módosítani és hogyan?
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 3 | 14:50
Imre, Úgy gondolom bármelyik szolgáltatás esetén. A saját menü tetején látod a Fizetéses szolgáltatások c. menüt! Lehet csomagot is rendelni, de lehet akár külön csak a reklám vagy a védjegy leszedését. (A reklám pl. csak $1/hó, ami ugye kevesebb, mint 200 forint!)
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 4 | 17:41
Imre, miután fizettél, olyan regisztrációs oldalt fabrikálsz magadnak, amilyet akarsz! ELVILEG!!! Ezt hozzá kell tennem, mert Nekem nincs fizetett accountom!
De mivel hiába van az ingyenes accountnál is ott a Felhasználók regisztrációjának feltételei, vagy a sablonoknál a regisztrációs oldal, nem érek vele semmit, mert nem az jelenik meg. Az csak abban az esetben jelenik majd meg, ha fizettél.
Tehát ott át tudod írni a sablont. De vigyázz! Csak azokat az operátorokat fogja megjeleníteni, amik a sablon szerkesztőablak alatt is szerepelnek! És ez érvényes minden sablonra! Hiába teszel be másik operátort, nem fog működni.
De a biztonsági kódot lecserélheted. Mondom, elvileg. Sajnos ettől többet az ingyenes accountom mellet nem tudok segíteni ebben a témában. sad
Imi
Üzenetek: 22
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 11:49
Olvastam itt a hozzászólásokat, de valahogy nem tudom kibobozni, hogy hogyan is lehet levenni a biztonsági kódot? Mert több felhasználom elment azért mert sokszor értelmetlen a biztonsági kód. Le lehet ezt valahogy venni? sad
Imi
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 6 | 13:14
Imi, attól függ, hogy hol szeretnéd levenni, melyik modulban.
Lépj be a Saját menübe, és a beállításoknál keresd meg a lehetőségét a biztonsági kód beállításainak.
Pl. a chat modulban itt tudod állítani:

Csatolmányok: 8747327.jpg (157.4 Kb)

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
eribolygo
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 14:06
sziasztok.en nagyon kezdo vagyok,szeretnek egy honlapot kesziteni de nagyon elakadtam.mindjart az elejen amikor belepek a sajat honlap keszitesere,beirtam a honlapom leendo cimet es a biztonsagi kodnal is a szines szamokat,de ott mondig kidobja hogy csak 0-9 ig es a-z ig hasznalhato a karakter.en pedig csak azt irom be amit latok szamokat.egyszeruen nem tudok tovabb lepni.es idoszakonkent meg bezarja a lapot es keri hogy frissitsem az oldalt,miert?kb 5 percenkent.legyszi segitsen ha tud valaki mert egyedul nem birkozom meg vele.elore is koszonom
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 8 | 14:29
eribolygo, ha nem fogadja el a számokat, elképzelhető, hogy rosszul írtad be a biztonsági kódot, nekem van egy nagyítom, és nagyítóval kiinagyítom a biztonsági kódot, így jobban látható. Próbáld meg egy nagyítóval megnézni a számokat.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 9 | 16:35
eribolygo, azt javaslom, hogy az Általános beállításoknál állítsd át a biztonsági kód típusát!
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


BigBuckHunter
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 10 | 20:44
Sziasztok! A fórumban hogyan tudom kivenni a biztonsági kódot a felhasználók részére?
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 11 | 14:39
BigBuckHunter, http://weboldalad.ucoz.hu/panel --> Felhasználók --> Felhasználói csoportok --> Felhasználóra kattints rá --> Egyéb kategórián belül pipáld ki ezt: Ne mutassa a biztonsági kódot
BigBuckHunter
Üzenetek: 7
Hírnév: 0

Üzenet # 12 | 16:44
1world köszönöm a választ! biggrin
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » Biztonsági kód (Tipp azoknak, akik nem látják rendsesen)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: