A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
A fórum moderátora: KovJonas  
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » REGISZTRÁCIÓ VAGY HONLAP TÖRLÉSE A UNET RENDSZERBEN
REGISZTRÁCIÓ VAGY HONLAP TÖRLÉSE A UNET RENDSZERBEN

Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 31 | 07:48
Sziasztok!

Egyik napról a másikra eltűnt a honlapom a hétvégén. Egy "új oldalra" szeretném feltölteni a korábbi biztonsági mentésemet.
Ha ez meg van akkor ugyan azt az oldalt kapom vissza amit létre hoztam korábban, csak az új címén?

FPT-n nem tudok létre hozni jelszót. sad Másként hogyan varázsolhatnám az új helyre a biztonsági másolatom?

Válaszokat előre is köszönöm!
Tomó
Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 32 | 09:06
Sziasztok!

Én is ugyanígy jártam, mint SÁ, 2 napja vettem észre, hogy nem elérhető a honlapom. Az ucoz oldalára belépve ott van a honlapom, de nem nyitható meg. Üzenetet nem kaptam róla, hogy törlésre került volna, és nem is igazán érteném, hogy miért törölnék.
Honlapom címe: www.ajandekeso.com
Korábbi cím: www.ajandekeso.ucoz.com

A teljes honlapom és vele az feltöltött adatbázisom is elveszett szerintetek? Vajon vissza tudja állítani Nekem az Ucoz a honlapom?

Az ügyfélszolgálatnak írtam, remélem választ kapok tőlük hamarosan.

Addigis a válaszaitokat előre is köszönöm!

- Tomó -

Üdvözlettel
Pisák Tamás

www.ajandekeso.com
Thaiteek
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 33 | 11:47
Nekem is ugyanez a gondom.
Lehet-e tudni, hogy visszaállnak-e az "elveszett" honlapok, vagy újat kell megint építeni helyettük?
A csatolt saját domainekkel és az ucoz-os domainnel sem működik 3 oldalam. sad
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 34 | 12:20
Heló mindenki!
Ha uid.me-ben látjátok a weboldalaitokat, akkor azok csak a DDOS támadás miatt nem elérhetőek, tehát még megvannak! smile

Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 35 | 21:46
Ott még látom, így megnyugodtam. De azért csak jó volna tudni hogy a korábbi mentésemet hogyan tudnám az új oldalra is varázsolni vissza.

Nagyméretű fájlként a Depositfiles oldalra feltölti, de onnan hogyan kerül az én Ucozomra? wacko

Hozzáadva (10.07.2013, 20:46)
---------------------------------------------
Végre újra működik minden a jól megszokott formában. Egy gonddal kevesebb! biggrin

Molyos
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 36 | 10:40
Üdv!
Szeretném törölni a honlapomat? Hogyan lehetséges ez?

Üzenetek: 11
Hírnév: 0

Üzenet # 37 | 13:52
Pl itt:
http://startatany.ucoz.hu/panel/?a=delacc

Vagy:

Cpanel - főoldal - jobb alsó sarokban található -"X honlap törlése"

Hozzáadva (07.08.2013, 12:52)
---------------------------------------------
startatany részre természetesen a te honlapod címét írd be.

iHack
Üzenetek: 50
Hírnév: 3

Üzenet # 38 | 07:03
Sziasztok én töröltem az ucoz profilomat viszont se a viszavonás rész nem jelenik meg és újraregisztráltam már ugyan azzal az email címmel. Ilyenkor hogy tudom az előző oldalaimat törölni?

Hozzáadva (17.04.2015, 06:03)
---------------------------------------------
Köszi megoldva smile


Androidos telefonod van és segítség kellene? Szeretnéd tudni mikor érkezik telefonodhoz android frissítés? Vagy csak simán egy jó androidos közösséghez tartoznál?

http://android-world.ucoz.hu
uCoz közösség » Általános információk » Első lépések a uCoz rendszerben » REGISZTRÁCIÓ VAGY HONLAP TÖRLÉSE A UNET RENDSZERBEN
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Keresés: