A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
uCoz közösség » Általános információk » A uCoz rendszer frissítései és hirdetései » első frissítések 2013 (fejléc szerkesztő, új hozzászólás forma)
első frissítések 2013
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 1 | 18:04
Bár a karácsony és újév már elmúlt, de még mindig van az uCoznak pár újdonsága. Be szeretnénk mutatni két kísérleti frissítést, ami egyben 2013 első frissítései:
A Header szerkesztővel (fejléc szerkesztő) növelni szeretnénk a tervezési minták számát. Most már egyszerűen meg lehet változtatni a fejléc képét és szövegét, és nem kell módosítani a kódot. választhat egy képet a könyvtárból (új képek folyamatosan érkeznek):










A szöveget is könnyű szerkeszteni: Csak húzd a helyére, válaszd ki a színét, stb.:


Jelenleg a szerkesztő csak az alábbi szervereken érhető el: #869, 819, 802 és 826 . Később lesz elérhető a szerkesztő minden szerveren (ill. honlapon), jelenleg csak a szerkesztő tesztelését végezzük. Néhány hiba még mindig lehetséges, ezért hálásak lennénk, ha visszajelzésekkel segítenétek a munkákat. És a második frissítés a Vizuális hozzászólás-szerkesztő (Visual Comment Editor).


ilyen volt eddig,[...]


[...]de most már könnyebb a szöveget szerkeszteni a vizuális szerkesztőben. . Nem is beszélve arról, hogy te választhatod ki, hogy a félkövér szöveg, betűtípus, listák, smiley stb közül mely gombok jelenjenek meg az oldalon. A szerkesztő beállításai a következő helyen érhető el: Vezérlőpult -> Beállítások -> Általános beállítások, csak dobd (drag & drop) a másik panelre a kiválasztott elemeket:




hivatalosan.. Tovább az angol fórumra!

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
SzövegKörnyezet
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 16 | 13:13
Közben sikerült megoldanom egy trükkel.
A kész szerkesztett sablont mentettem, és váltottam egy nem szerkeszthetőre, utána a másik honlapon (ahol addig hibát írt ki, így már működött), beállítottam a saját képet, majd az előző honlapon visszaállítottam a mentett sablont, így mind a kettőn működik.
chris945
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 17:07
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne,hogy a #7-es sablonon lehet szerkeszteni a sablont - tehát fejlécet cserélni - vagy csak az egyedieket lehet?

Illetve ha a Fejléc Szerkesztővel nem is, de a HTML kód alapján mindenképp megoldható?
uCoz közösség » Általános információk » A uCoz rendszer frissítései és hirdetései » első frissítések 2013 (fejléc szerkesztő, új hozzászólás forma)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: