A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » BANNER ELHELYEZÉSE A HONLAPON (Banner-forgató, bannerek elhelyezése)
BANNER ELHELYEZÉSE A HONLAPON
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 12:35
A bannerforgató segítségével bannereket helyezhetsz el honlapodon, és meg van annak a lehetősége, hogy váltogatva jelenjenek meg a feltöltött bannerek.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
panyo6630
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 31 | 18:49
Bocsi
Egy gyors kérdésem lenne. Képet szeretnék beilleszteni az oldalsávba. Megy is, de úgy, hogy minden oldalon megjelenik.
Nekem az kéne, hogy egyes oldalakon a hozzá tartozó képek jelenjenek meg.
Legalább csak annyit válaszoljatok, hogy lehet-e?
Előre is köszi
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 32 | 17:35
panyo6630, végül is meg lehet csinálni, de nagyon-nagyon bonyolult. Az a baj, hogy ehhez nagyon alaposan kellene ismerned a rendszert, enélkül elmagyarázni nehéz.
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Bocipaci
Üzenetek: 20
Hírnév: 0

Üzenet # 33 | 11:39
Helloka! Szerintem meghibásodott a bannerforgató. Jóideje csak egy konkrét bannert mutat, amit már szenvedésemben töröltem is, de még mindig...

Hozzáadva (28.11.2011, 10:39)
---------------------------------------------
Érdekes, azóta megjavult. Ennek ellenére kíváncsi vagyok, miért volt ez.

Pubi
Üzenetek: 20
Hírnév: 0

Üzenet # 34 | 03:25
Sziasztok!

Hogy tudok egy szövegben linket elhelyezni?

Pl.: Közzéteszek egy hírd a weboldalon, s szeretnék egy ehhez kapcsolódó oldal linkjét beilleszteni, ami egy kattintással megnyitja az adott oldalt?
KovJonas
Üzenetek: 396
Hírnév: 29

Üzenet # 35 | 08:51
Pubi, először lépj be HTML szerkesztőbe, majd a SZÖVEGET, amit likelni akarsz, azt így írd be:

Code
<a href="ide jön a link">Ide pedig a szöveg</a>


Ennyire egyszerű! biggrin
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » BANNER ELHELYEZÉSE A HONLAPON (Banner-forgató, bannerek elhelyezése)
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Keresés: