A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Zenelejátszó
Zenelejátszó
drhflany
Üzenetek: 110
Hírnév: 10

Üzenet # 31 | 14:03
A sablonon kívül? Hol, a google.hu-n? xDDD
Ez nem megoldható stb... DE! Szerzel valahonnan egy flash menüt ami nem hivatkoztatásokat hanem oldalak vált és... Nem, mert akkor mi értelme van imádott moduljainknak?
Ne legyél elkeseredve, ugyanis ha jól meggondolod, te sem szeretnél egy olyan oldalon lenni, ahol egy állandó aláfestő zene szól, közben te a saját zeneszámodat szeretnéd hallgatni a youtubeon van épp skpye-telefonálsz. Ilyenkor a látogató szépen elmegy, és keres egy másik honlapot ami információval szolgál...
utoscsapat
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 32 | 10:06
Hello smile

Sajnos én nehéz felfogású emberke vagyok :S
Egy zenelejátszót szeretnék el helyzeni a weboldalamon
De nem tudom hogy kell..Tud ebben segíteni valaki? smile
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 33 | 11:24
utoscsapat, csak a topik elejére kellett volna menned, a 2. hozzászólásban ott van minden...
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


davidoff
Üzenetek: 14
Hírnév: 0

Üzenet # 34 | 21:12
Sziasztok.
Az lenne a problémám ha a szerkesztővel csatolok audio fájlt akkor miután beillesztem egy Blokk-ba a megfelelő kódot "javascript" nem szól a zene. Kipróbáltam máshogy is és akkor sincs hang. Ha esetleg valaki tudna megoldást rá azt megköszönném.
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 35 | 21:23
Kedves davidoff!
Ha esetleg adnál egy linket akkor jobban tudnánk segíteni!
davidoff
Üzenetek: 14
Hírnév: 0

Üzenet # 36 | 21:00
FilmTorrent, Bocsánat. Itt a link gondolom az oldalról kell. http://kekdunatsz.ucoz.hu/
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 37 | 21:10
davidoff, mp3 fájlt kell berakni, és működni fog.
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
davidoff
Üzenetek: 14
Hírnév: 0

Üzenet # 38 | 01:40
vmarci21, Sikerült megoldanom. smile Most már csak annyi kérdésem lenne, hogy azt hogyan tudom megoldani ha oldalt vált a felhasználó, hogy akkor is szóljon a zene. Vagy ilyen lehetőség nincs is?
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 39 | 18:31
Ilyen lehetőség tudomásom szerint nincs!
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 40 | 20:10
davidoff, ajax általános beállításoknál talán.
Barna
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 41 | 18:50
Nekem az lenne a gond hogy amikor megadom a depositfile-rol a cuccost akkor nincs hang és miért??, aki tud az segítsen vegyen fel skypen pmben írom majd a nevem pls
Tomi6677
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 42 | 16:03
Sziasztok én arra lennék kíváncsi hogy azt hogyan lehet meg csinálni hogy pl ha be teszek egy zene le játszót és pl a menük közt váltogatok akkor ne kelljen már újra indítanom vagy ha be is állítom hogy auto magától induljon akkor ne induljon elöről a lényeg az volna hogy bármit teszek az oldalon akkár hova kattintok mindig folyamatosan mennyen a zene megszakítás nélkül és ujra kezdések nélkül. Na ezt hogyan bírom meg csinálni???
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 43 | 23:15
Tomi6677, ezt kötve hiszem, hogy lehetséges lenne haladó szintű programozási ismeretek nélkül.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
DiFm
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 44 | 12:06
Üdv Ucoz!
Szeretnék segítséget kérni egy sablon létrehozásához.
Előre is köszönöm a segítséget.
kép link.: www.kepmegoszto.com/201703111201/58c3d8f9f3e05-kepkivagas00.html
bighyena
Üzenetek: 62
Hírnév: 5

Üzenet # 45 | 15:04
DiFm, a uCoz munkatársai nem vállalnak el semmilyen kód-alapú munkát a felhasználók weboldalain. Próbáld meg felvenni a kapcsolatot egy külsős web designer-rel vagy web design céggel akik megoldhatják azt amire neked szükséged van.
Az üzenetet szerkesztette bighyena - Szombat, 2017.03.18, 15:05
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » Zenelejátszó
Keresés: