A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: remus  
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » uToolbar (Mi ez, hogy működik?)
uToolbar
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 1 | 18:34
Sziasztok! Minap rábukkantam egy számomra új dologra, a uToolbarra, de van vele egy kis probléma. Van benne egy funkció, az, hogy az adminbart "felteleportálja" az eszköztárba. Aha! Ez jó, csak nekem azt csinálja, hogy az oldalon eltűnik az adminbar, és az eszköztáron megjelenik - két másodpercre. Szóval bevillan, utána eltűnik, így sehol nincsen adminbarom. (Természetesen ezt a funkciót én kikapcsoltam). Az volna a' kérdésem, hogy miért csinálja ezt mellow
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 2 | 20:56
Szia!
Ez egy nagyon jó kis alkalmazás. Én is ezt használom egy ideje. Sajnos nálam is jelentkezik néha ez a hiba. Állítólag a 3.6-os Mozilla hibája.
Ez egy bug, amivel mi semmit sem tudunk csinálni. sad
Próbáld ki, nem index oldalra kattintasz. Nálam leginkább ott csinálja.
A másik része, hogy Én eleve "kikapcsoltam" a felhasználói/adminbart. Tehát nálam eleve nem is jelenik meg az oldal tetején, csak mint eszköztár. biggrin
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 3 | 06:20
Ez érdekes. Egyedül a Felhasználók listája oldalon jött be, ellenben sehol máshol
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 4 | 09:11
Nálam ha nem jelenik meg, és szükségem van rá, akkor rákattintok a fogaskerékre, jobb oldalon az időjárás mellett, utána mintha elmenteném a változtatásokat, és akkor újra rendesen működik.
Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 5 | 14:42
Hali!
Itt hozzáfűzném azt is hogy egyedi toolbart is lehet készíteni, készíttetni.
A net tele van ilyen dolgokkal.
uCoz közösség » Kiegészítő szolgáltatások » A uCoz rendszer kiegészítő eszközei, funkciói » uToolbar (Mi ez, hogy működik?)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: