A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Látogatási statisztika » A honlap statisztikája modul aktiválása (A honlap statisztikája modul aktiválása)
A honlap statisztikája modul aktiválása
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 16 | 14:18
ctrl+shift+del
Próbáld ki a böngésződben!
Timee312bff
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 21:27
nekem azt nem mutatja hogy összesen amióta meglett a honlapom azóta mennyien látogatták ezt nem kéne hogy kiírja? wink
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 18 | 21:33
Hát azt pont nem mutatja egyik sem. biggrin
carbib
Üzenetek: 16
Hírnév: 0

Üzenet # 19 | 13:29
Sziasztok!

MÁr feltettem a kérdést, de nem jó helyen. Kéne nekem egy olyan számláló ami visszafelé számol mondjuk 10-től, de nem óra, hanem jelentkezőket!
Tud valaki ilyenben segíteni?

köszi carbib
Martina-Timi
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 20 | 09:22
Üdv!
A problémám az az lenne, hogy a honlapomon bekapcsoltam a szerkesztőpanelt és véletlenül kitöröltem a statisztikát. A vezérlőpultban hiába aktív nem jelenít meg semmiféle statisztikát. Mit kéne tennem?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 21 | 09:48
carbib, keress a googlen egy scriptet, ami ezt csinálja!
Martina-Timi, be kell rakni valahová az oldalba (pl.: a honlap alsó része) a számláló kódját: $COUNTIER$ (asszem. HA nem ez a kód akkor rosszul emlékszem, de a kódot megtalálod az admin-menü ==> statisztika ==> i betű í(kék körben, legalul, a modul eltávolítása fölött egyel) (információ))

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 22 | 19:39
vmarci21, vmarci majdnem! biggrin

A Helyes kód: $COUNTER$ (magyarra fordítva számláló biggrin )

A kódot elhelyezheted bárhol, bár érdemes egy blokkban, mert ott biztos élnifog a hatása.
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 23 | 16:58
Hello.
A fórum résznél nem látszik a "Statisztika" blokk az oldalamon. Miért van ez?
Már sajátot is csináltam, de ugyan olyat mint az eredeti nem tudok.
A fórum mellett továbbra sem jelenik meg.
f1oc.ucoz.hu
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 24 | 19:20
Hello Lewis!

1. Lépj be az oldaladra
2. Majd kapcsold be a szerkesztőt
3. Keresd meg a Statisztika (blokkot)
4. A Statisztika blokk mellet van egy csavar jel kattints rá!
5. Kattints a hozzáférés fülre
6. Alkalmazom a modulokban -nál pipáld be a fórumot
7. Mentés-ra kattolj!
8. Majd felül az adminbar-ba katt a Szerkesztőre
9. Majd a Változtatások mentésére!
10. Kész

Remélem sikerül!!!!!
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 25 | 19:59
Már ezt megcsináltam. De nem jó.
A Statisztika blokk látszik, csak benne a számláló nem
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 26 | 11:46
Bele van a blokkba rakva a Statisztika kódja?!
Lewis
Üzenetek: 49
Hírnév: 0

Üzenet # 27 | 23:45
Igen. A blokkban van a statisztika modul. És a blokknál be van állítva, hogy mindenhol látható legyen.
FilmTorrent
Üzenetek: 119
Hírnév: 9

Üzenet # 28 | 18:26
Ha kaphatnék az oldaladhoz elérést és egy admint akkor megtudnám nézni!
Ha szeretnéd hogy megnézzem akkor írj egy PM-et és adj az oldaladon a FilmTorrent felhasználónak admint!
EniG
Üzenetek: 160
Hírnév: 4

Üzenet # 29 | 13:46
Sziasztok!
Böngészve a fórumot, hogy infót gyűjtsek a honlap statisztikájával kapcsolatban, mert rájöttem, hogy nem működik, nem számolja a látogatót, megtaláltam, hogy csak abban az esetben számolja, amennyiben kint van honlapon a számláló. Itt elakadtam egy kicsit, ugyanis én tényleg nem raktam ki a számlálót, mert nem akartam, a modult is úgy állítottam be, hogy csak a tulajdonos lássa. Csak ez a kettő így nem állja a helyét, ha be lehet állítani, hogy csak én lássam, más ne, akkor szeretném látni, mert olyan jónak tűnik ez a statisztika. Viszont nem akarom, hogy a látogató is lássa. Akkor most, hogy van ez? Lehet, hogy rosszul állítottam be? Köszönöm a választ.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 30 | 14:56
EniG, természetes, hogy a statisztika csak akkor számlálja a látogatókat, ha a képe az oldaladon van biggrin Másképpen hogy számoljon szegény? biggrin Nemcsak a uCoz statisztikája működik így, hanem minden más látogatószámláló szolgáltatás.

Ha csak te szeretnél hozzáférni a statisztikához, menj a Vezérlőpultba, a bal oldali modul-listából válaszd ki a Honlap statisztikája elemet, majd a megjelenő oldalon kattints a Modul beállításai hivatkozásra.

Itt megtalálhatod a Hozzáférés a statisztikához beállítást, melynél kiválasztod a Csak a tulajdonos részére elemet. Ne felejts el Mentést nyomni ezután wink



Ezek mellett el is tüntetheted a számlálót az Alap (később Minimális) vagy annál nagyobb csomag megvásárlásával (külön szolgáltatásként is megvásárolhatod wink )

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Funkciómodulok » Látogatási statisztika » A honlap statisztikája modul aktiválása (A honlap statisztikája modul aktiválása)
Keresés: