A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Hogyan láthatják és vehetnek részt a sima felhasználók? (Kérdőívek, Tesztek)
Hogyan láthatják és vehetnek részt a sima felhasználók?
Crys
Üzenetek: 53
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 11:14
Hali, a problémám a következő, hogy a teszteket csak én látom és tudom kitölteni.
A kérdéseket meg még én sem tudom előhozni.
Engedélyezve van minden csoportnak a megtekintésük és a kitöltésük is!
Előre is köszönöm!
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 11:52
Crys, a tesztek elérési oldala http://hnightmadness.ucoz.hu/tests . A Vendégek csoport nem tekintheti meg, tehát a jogokban van valami. Ha tudnál küldeni egy képernyőképet a Tesztek modul csoportjogairól, azt nagyra értékelném smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Crys
Üzenetek: 53
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 12:05
Szándékosan nincs a vendégeknek a tesztekhez, kérdésekhez joga, csak nem figyeltem.
A kérdéseket viszont továbbra sem tudom megnézni, normális felh-ként pedig annak már van joga.
Ennek is kellene 1 az linkje.
Az üzenetet szerkesztette Crys - Szombat, 2015.03.28, 12:06
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 4 | 12:12
Crys, a kérdőíveknek nincsen linkje. Neked kell létrehoznod egy blokkot az oldalsávban, mely a Kérdőívekre vonatkozzon. A kérdőívek kódja: $POLL$
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Crys
Üzenetek: 53
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 13:06
Boldogulok, köszönöm!

Hozzáadva (28.03.2015, 12:06)
---------------------------------------------
De lenne még 1 kérdésem: A kérdések modulban 15-nél több választási lehetőséget meg lehet valahogy adni?

bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 6 | 13:30
Crys, nem.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Kérdőívek, Vendégkönyv, Tesztek » Hogyan láthatják és vehetnek részt a sima felhasználók? (Kérdőívek, Tesztek)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: