A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Hír hozzáadása
Hír hozzáadása
Évi9983
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 18:49
"A "Teljes szöveg" szövegmező a megengedettnél több karaktert tartalmaz" - ezt a hibaüzenetet kapom, mikor szeretnék egy hírt kirakni.
A tartalom 2 képből áll, és 1880 karakternyi (szóközökkel) szövegből, valamint egy $CUT$ parancsból.
Hogyan tudnám megoldani, hogy az egészet meg tudjam jeleníteni, amit szeretnék?

Hozzáadva (20.10.2015, 17:49)
---------------------------------------------
Átszámoltam: a szöveg 3339 karakter szóközzel

Van egyébként bármi jelentősége?

bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 19:57
Évi9983, tudnál küldeni egy képernyőképet a hibával?
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bandee24
Üzenetek: 26
Hírnév: 2

Üzenet # 3 | 07:35
Évi9983, Szia! Én tegnap hasonló problémába ütköztem! Főoldal » Oldalszerkesztő » Anyagok szerkesztése résznél hozzáadtam egy új oldalt és a vizuális szerkesztőbe bemásoltam amit szerettem volna. Pár ezer karakter 490 sorban. Mentésnél kiírta hogy meghaladtam a 60 ezret... Vissza léptem HTML nézetbe és láttam hogy minden egyes sort ami kb 30 karakter vizuális szerkesztőben, az két sor információ lesz HTML módba. Szépen minden sorhoz oda illeszti hogy hova pozicionálja, mekkora betű mérettel, stb... Próbáld HTML módban beilleszteni és egyszer megadni a paramétereket ( betű méret, pozíció, szín, stb...) cool
Évi9983
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 12:52
http://http://s3.toldacuccot.hu/letoltes?sid=7d71e760a5fe9230eb13e1c5dc750b6d&file=n%C3%A9vtelen.JPG

bigblog! Így gondoltad? smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 5 | 16:37
Évi9983, sajnos nem hinném, hogy lenne módja a karakterszám növelésének. Esetleg kipróbálhatod azt, amit bandee24 javasolt.
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Hír hozzáadása
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: