A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » "A honlap hírei"-t hogyan láthatják a sima felhasználók? (honlap hírei)
"A honlap hírei"-t hogyan láthatják a sima felhasználók?
Crys
Üzenetek: 53
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 11:11
Hali, az a baj, hogy csak én tudom megnézni a honlap híreit, ha a vezérlőpultban/Főoldal » A honlap hírei » Anyagok szerkesztése -be megyek és ott ugye rákattintok az általam létrehozott hírre.
Akkor ezen az oldalon tudom megnézni(ezt az oldalt nyitja meg, itt tudom olvasni)
Főoldal » 2015 » Március » 28 » bla
De, de amikor rá megyek a főoldalra akkor nem írja ki, csak így és csak én tudom megnézni, pedig engedélyezve van minden csoportnak.
Előre is köszönöm!
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 11:46
Crys, a Honlap híreinek URL-címe: http://hnightmadness.ucoz.hu/news/
Ez valóban meg kell jelenjen a főoldalon is, de egy elírás volt a főoldal kódjában. Javítottam wink

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Smaragd
Üzenetek: 12
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 10:40
Sziasztok!

A kérdésem hasonló, de mégis más.
Hogyan tudnám azt beállítani, hogy mikor rákattintok a hír címére, akkor ne a naptároldalra dobjon (pl.: Főoldal » 2015 » Március » 28 »), hanem egy megadott link címre. Kb. mint a honlapajánló, csak én a saját oldalamon belül szeretnék az adott bejegyzésre linkelni.
Köszönet, előre is.
S
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 4 | 21:13
Smaragd, megpróbálhatsz más modulokat is használni bejegyzések közzétételéhez, mint például az általam is ajánlott Cikkek katalógusát. Amennyiben szigorúan a Honlap hírei modult akarod használni, kérlek, mutasd meg, hogy pontosan mit akarsz megváltoztatni és hol (egy képernyőképen keresztül). smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » "A honlap hírei"-t hogyan láthatják a sima felhasználók? (honlap hírei)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: