A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Anyag hozzáadása (Bejelentkezés nélkül)
Anyag hozzáadása
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 1 | 11:51
Blogom egyik kedves látogatója észlelte, hogy az "Anyag hozzáadása" lehetőség belépés nélkül is aktív, tehát bárki, bármilyen új anyagot hozzáadhat, és az az én hozzájárulásom nélkül meg is jelenik.



Korábban nem volt ilyen gondom.
Sajnos nem jöttem rá, hol tudnám beállítani, hogy csak a moderátorok készíthessenek új bejegyzést, illetve a regisztrált felhasználók bejegyzései csak a hozzájárulásommal jelenhessenek meg.

Segítségeteket előre is köszönöm.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 14:37
Levin!

Vezérlőpult >> Felhasználók >> Felhasználói csoportok >> Az összes csoport jogainak beállítása >> Blog >> Új bejegyzések hozzáadásánál megadod, kinek lehet és kinek nem...

Lehet, hogy én értettem rosszul a dolgot :/
Ha igen, akkor kérlek, bocsáss meg! biggrin

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 3 | 16:04
Sajnos (illetve nekem hála Istennek) nem értetted félre smile
Kérlek bocsáss meg, hogy ilyennel zavartalak, bár biztos vagyok benne, hogy lesz más is, akinek segített a válaszod smile
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 4 | 17:22
Hááát... Ez attól függ, hogy használják-e a keresőt biggrin
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Anyag hozzáadása (Bejelentkezés nélkül)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: