A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Átirányítás a blog további oldalaira
Átirányítás a blog további oldalaira
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 1 | 04:35
Tulajdonképpen szégyellnem kellene magam az alábbi kérdésért, de mivel a blogomat mindenféle html programozói tudás nélkül barkácsolgatom, mégsem teszem smile
Egy kedves látogatóm feltett egy kérdést, amire nem tudok felelni. Az oldalam alján található, a blog további oldalaira átirányító linkek

kódját szeretné tőlem megtudni.
Nekem azonban fogalmam sincs, hogyan varázsoltam oda őket.
Ti biztosan tudnátok segíteni neki, de valamiért nem mer hozzátok fordulni.
Segítségeteket előre is köszönöm szépen.
(Próbáltam a válaszra rábukkanni a keresővel, de nem sikerült.)
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 2 | 09:45
Szervusz kedves barátom! smile
A helyzet a következő. Te egy olyan kódot keresel, aminek csak az "értékét" láthatod az oldalon, illetve az oldalad forráskódjában.
Ezek az ún. oldalválasztók, amik automatikusan jönnek létre, ahogy növekszik az oldalad tartalma.
A kódok lehetséges változatai:
$PAGE_SELECTOR$ mely az oldalak felső részén jobbra helyeződnek el, illetve
$PAGE_SELECTOR1$, mely a lapok alján, középen helyezkedik el.
Ezek ugye uCoz operátorok, más honlapokon nem működnek, csak ebben a rendszerben!
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 3 | 04:02
Kedves Raziel70, nagyon szépen köszönöm smile
(Nekem is volt valami hasonló sejtésem)
super
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 14:01
Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy a blog bejegyzéseim a cp-n rendesen megjelennek és ha rákattintok be is tölti.Az összeset.Viszont ha simán a honlapon keresztül olvasnám a blogbejegyzéseimet akár vendég,akár regisztrált felhasználó, a régebbi bejegyzések nem jelennek meg mint:Éles bevetésen, újrakezdés, üdv a csapatban.....ezek a bejegyzések idáig mindig láthatóak voltak.A legutóbbi bejegyzés amit létrehoztam, a Tázlári lőtéren gyakorlunk, az pedig egybeolvadt az üdv a csapatban blogbeírás végével és úgy is jelenik meg.Azért nem értem a dolgot, mert a cp-n keresztül minden úgy jelenik meg, ahogy létrehoztam és ahogy kell.Köszönöm a segítséget!
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 5 | 19:11
super, és weboldalad van? Ha igen add meg a linkjét!
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
super
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 6 | 20:50
Jaj bocs, éjszakás voltam és olyankor kusza az agyam.www.ebtrainingteam.ucoz.hu

Hozzáadva (31.07.2012, 19:50)
---------------------------------------------
Megoldottam a problémát, köszönöm.

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » Átirányítás a blog további oldalaira
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: