A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » swf fájl beillesztése hozzászólásba
swf fájl beillesztése hozzászólásba
DaveedBrown
Üzenetek: 683
Hírnév: 38

Üzenet # 16 | 15:20
Természetesen igen :))
A moderátor nem bunkó, csak speciális módszerei vannak a rend fenntartására.


Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 17 | 20:05
Other és utánna az a szám kell ahanyadik a csoport. Vagyis ha tudod hogy az új csoportod az 4. amiket létrehoztál akkor a 4.et kell beirni.
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 18 | 08:49
Én létrehoztam két új csoportot Látogatók és Aktív látogatók néven.
A CSS-ben azonban nem látszanak:
Code
/* User Group Marks */
a.groupModer:link,a.groupModer:visited,a.groupModer:hover {color:yellow;}
a.groupAdmin:link,a.groupAdmin:visited,a.groupAdmin:hover {color:red;}
a.groupFriends:link,a.groupFriends:visited,a.groupFriends:hover {color:lightgreen;}
a.groupVerify:link,a.groupVerify:visited,a.groupVerify:hover {color:#99CCFF;}

Hozzáadva (08.10.2010, 04:26)
---------------------------------------------
Azért, hogy lehetőséget adjak mindenkinek Html kódok használatára, a Felhasználók csoport tagjait szeretném az új Látogatók csoportba, az Ellenőrzöttekét pedig az Aktív látogatók csoportba áthelyezni.
A két új csoport egyébként, annak ellenére, hogy a CSS-ben nem látszik, aktív.
A problémám kettős: egyrészt a CSS, másrészt nem tudom egy mozdulattal az összes felhasználót áttenni az új csoportba.

Hozzáadva (08.10.2010, 08:49)
---------------------------------------------
Beírtam, így jó?

Code
a.groupModer:link,a.groupModer:visited,a.groupModer:hover {color:yellow;}
a.groupAdmin:link,a.groupAdmin:visited,a.groupAdmin:hover {color:red;}
a.groupFriends:link,a.groupFriends:visited,a.groupFriends:hover {color:lightgreen;}
a.groupVerify:link,a.groupVerify:visited,a.groupVerify:hover {color:#99CCFF;}
a.groupOther5:link,a.groupOther5:visited,a.groupOther5:hover {color:white;}
a.groupOther6:link,a.groupOther6:visited,a.groupOther6:hover {color:blue;}

A két új csoport ID-je 5 és 6

Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 19 | 15:47
A baj az, hogy most mindenki (a moderátorok kivételével) kifehéredett sad
És borzalmasan macerás a felhasználókat egyenként áthelyezni a megfelelő csoportba wink

Hozzáadva (08.10.2010, 15:47)
---------------------------------------------
És közben folyamatosan bocsánat és elnézés, ha az idegeitekre megyek smile

Az üzenetet szerkesztette Levin - Péntek, 2010.10.08, 15:47
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 20 | 16:18
Levin, Én azt a szinkódos dolgot azért nemértem, mert benne van a kódban hogy link, hover, visited és nemmüködik jól a link része. Mert mivel ha ráviszem az egeret ott a színe és ez igy elég érdekes, mivel hogy ez a 3-om egy alapján müxik ami a végén van {} rész között.

A másik ami evvel kapcsolatos, biztos vagy benne hogy 5 és 6 az ID? csak mert ha az, akkor már kellet hogy csinálj 4 csoportot régebben. Valami pedig a kódban lesz elirva szerintem.

A csoportos áthelyezésre is van lehetőség a Felhasználók---->A felhasználók tömeges törlése/áthelyezése résznél.

Mellesleg nekem a Firebug Other 1 és other 2 öt mutat. Probáld meg avval.
u.i.: Itt nem ID-szerint számolja az Other, hanem hogy sajátkezüleg létrehozott csoportok közül hanyadik. Jelen esetben első és második.

Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 21 | 16:37
biggrin Köszönöm.
Azért mutat Neked 1 és 2-őt, mert kb. egy fél órája írtam át 5-ről és 6-ról, hátha így működni fog.
A helyzet most a következő:

és:

Valamint sajnos ez:

Azt hiszem, visszaállítom az eredeti állapotot, és ha valaki nagyon szeretne html kódot használni, akkor őt külön fogom kezekni wink

Hozzáadva (08.10.2010, 16:37)
---------------------------------------------
biggrin Most látom, hopgy a CSS-ben az elején nem írtam át a számokat.
Máris rohanok.

Az üzenetet szerkesztette Levin - Péntek, 2010.10.08, 16:38
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 22 | 16:38
De figyelj, nekem is van két uj csoport, és 6-7 ID-n szerepelnek mégis CSS-ben Other1 és Other2 ként van benne, és jól müködik...

Jajj hát tényleg azért hibás csak a link, mert nincs átírva biggrin a hover jol müködött. biggrin

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 23 | 16:39
Quote (Locky)
A másik ami evvel kapcsolatos, biztos vagy benne hogy 5 és 6 az ID? csak mert ha az, akkor már kellet hogy csinálj 4 csoportot régebben. Valami pedig a kódban lesz elirva szerintem.

Locky, ez egy kicsi sántít, nem gondolod? A képen látható, hogy az első négy csoport a rendszer része, majd jön az általam létrehozott két csoport. Ezeknek az ID-je szintén 5 és 6. Ezek előt nem hoztam létre más csoporto(ka)t! Ne vezess félre senkit! sad
Csatolmányok: 9282653.png (10.0 Kb)
raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 24 | 16:40
Igen Levin a képen jól látszik, hogy csak egy linket írtál át, a többi Other1, vagy Other2-ként szerepel a sorban! Ezért nem működik!!!
A sorban van négy link variáció. Mindnél meg kell adni az új csoport számát, nem elég csak az elején!
Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 25 | 16:44
Heuréka!!!
Köszönöm, kedves Locky, sikerült.
Szóval az első ötleted volt a nyerő: az új csoportok számozásánál az ID számokat figyelmen kívül kell hagyni.
A lényeg az, hogy én, magam hány új csoportot hoztam létre, és a groupOtherX-nél az én általam létrehozott csoport sorszámát kell beírni az x helyére.
Még egyszer nagyon szépen köszönöm biggrin
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 26 | 16:46
raziel70, jajj de nemugy értettem. Ez az otheres dolog nem ID-szerint megy. Csak mivel ő azt hitte hogy igen és azért irta az 5 meg 6 ot igy kicsit keszekusza lett.

De lényegében hiába 5-6 az ID a Css ben Other1 és Other2 marad biggrin

Levin
Üzenetek: 162
Hírnév: 7

Üzenet # 27 | 16:46
Kedves Tomy, Neked is köszönöm.
Annak külön örülök, hogy nekem is jutott egy kis erőfeszítés biggrin
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » A honlap hírei & Blog » swf fájl beillesztése hozzászólásba
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: