A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Fotóalbumok » Legördülő menü a Galériának?
Legördülő menü a Galériának?
snob
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 1 | 10:39
Szeretnék a galériát úgy megcsinálni, hogy legördülő menüje legyen és a legördülő menük lennének a kategóriák. Ezt valahogy meg lehet oldani?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 2 | 14:05
snob, valószínűleg ilyesmire gondolsz: http://i.imgur.com/kI9SqwW.jpg smile Megoldható, viszont ehhez alapvető HTML tudásra van szükség smile Ez a menü egy generátorral lett létrehozva, viszont ez a generátor sajnos többé nem érhető el sad Megpróbálok keresni alternatívákat, végső esetben elkérem a menüt a képen megjelenített oldal tulajdonosától smile

Ugyanakkor megkérnélek, hogy add meg a weboldalad URL-címét, hogy konkrétabban el tudjam magyarázni, mit hogyan kell csinálni smile

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 3 | 18:00
snob, elnézést a késői válaszért, épp utaztam smile Nem biztos, hogy teljesen értem, mire gondolsz. Tudnál esetleg mutatni egy példát egy másik oldalról, kérlek? smile
Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
snob
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 4 | 07:28
Nos idő közben csak sikerült visszatalálnom. Egyébként ilyen legördülő menüre gondoltam: http://leganyiapartman.ucoz.hu/
De most a következő lett a probléma.
Amint lentebb görgetem az oldalt ugye, a menu bár követi ezt. Na most mivel a Galéria is megkapta a legördülő menüt így mikor görgetek lefele az egész menü sor elcsúszik és sajnos így nagyon csúnya. Ezzel mit lehetne kezdeni?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 5 | 09:55
snob, a második menünél töröld az
Kód
</ul>

kódot és illeszd be a
Kód
<li><a href="/index/0-3"><em><strong>Kapcsolat</strong></em></a></li>

kód után.

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
snob
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 6 | 06:49
Nagyszerű... azért most elgondolkoztam, hogy ez, hogy kerülte el a figyelmemet. Most már csak annyi kérdésem lenne, hogy a galéria fejezethez esetleg van-e lehetőség táblázat beszúrására oda ahol a kategória leírása van. A másik, hogy kategórián belül a fejezeteknek hiába adok leírást, nem jeleníti meg (lásd: szobák->szoba1) de ide is táblázatot szeretnék beszúrni. Ez megoldható?
bigblog
Üzenetek: 1665
Hírnév: 47

Üzenet # 7 | 16:14
Idézet snob ()
A másik, hogy kategórián belül a fejezeteknek hiába adok leírást, nem jeleníti meg

Pipáld be a Fotóalbumok modul beállításaiban a következő két opciót: http://take.ms/lPKyU

Idézet snob ()
a galéria fejezethez esetleg van-e lehetőség táblázat beszúrására oda ahol a kategória leírása van

Idézet snob ()
ide is táblázatot szeretnék beszúrni

Igen, HTML kódok segítségével megoldható. A következő kódsablont kell használnod:
Kód
<table width="100%" cellspacing="0" cellpadding="0">
  <tbody>
    <tr>
       <td>Sor 1 - Cella 1</td>
       <td>Sor 1 - Cella 2</td>
    </tr>
    <tr>
       <td>Sor 2 - Cella 1</td>
       <td>Sor 2 - Cella 2</td>
    </tr>
  </tbody>
</table>

Ingyenes erőforrások uCoz-os honlapodra!

uCoz csapattag, 2013. október - 2017. szeptember.
snob
Üzenetek: 5
Hírnév: 0

Üzenet # 8 | 06:25
Nanepp ez a baj, hogy az által megjelelolt ket opció ki van pipálva. Ezért nem értem a html gondolom a külalak galériánál kellene beszúrni, de sajnos ugyan azt a html kodsort dobja ki mint a fooldalnal.. Na de majd próbálkozok vele
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Fotóalbumok » Legördülő menü a Galériának?
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: