A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Fotóalbumok » KÉPEK MEGJELENíTÉSE MÁS SZERVERRŐL (Külső galériát szeretnék használni)
KÉPEK MEGJELENíTÉSE MÁS SZERVERRŐL
Attila
Üzenetek: 414
Hírnév: 34

Üzenet # 1 | 10:24
Kérdés:
Sziasztok!
Külső galériát szeretnék használni, de nem találom hol tudom beállítani azt, ha a fotóalbumokra kattintok az a galéria jöjjön be. Azt szeretném, ha a főmenüből lehetne odajutni.
877-es stílust használom, ha ez számít.
Köszönöm a segítséget. | drusilla

Válasz:
Szia!
Kattints a Honlap-stílus --> Menük szerkesztője menüpontra, majd a kívánt menüpont melletti kis ikonra. Ekkor a megjelenő ablakban add meg az URL címet, végül mentsd el a Menülista alatti Ment gombbal. smile | raziel70

Ingatlant vennéll? Eladsz? Hívj, segítek! Gál Attila Otthon Centrum Tel: +36 70 454 0707 http://ingatlan.ucoz.hu http://centr.oc.hu
juillet
Üzenetek: 152
Hírnév: 18

Üzenet # 2 | 11:07
bocs ha belekotyogok, de nálam pl. a picasa képeim másképp vannak feltéve:
új oldalt adok hozzá, és az oldal tartalom szerkesztésénél-->kiegészítések-->widgets kikerestem a Picasa lehetőséget
a kódjában lehet változtatni a számokon, mennyi képet jelenítsen meg, hány oszlopban stb.

és a főmenüből el lehet jutni a Picasa menüből

Csatolmányok: 8880085.png (101.6 Kb) · 0110376.png (2.5 Kb)
Az üzenetet szerkesztette juillet - Hétfő, 2010.03.15, 11:08
Miki
Üzenetek: 1
Hírnév: 0

Üzenet # 3 | 17:23
Sziasztok!
Bocs, hogy ide írok, de nem találtam megfelelőbb topikot.
Az a problémám, hogy képfeltöltéshez feltöltöttem csomó képet zip-ben. Megjelennek, nincsen bej velük.
Most változtattam az oldalon, letöröltem ezeket a képeket, de a tárhelyemből még mindig 127 Mb-ot foglal.
Kérdésem, hogy hol tudom ezeket véglegesen törölni, vagy, hogy mit csináljak annak érdekében, hogy ne foglalja tovább a tárhelyemet olya, amit nem is használok.
Nem találtam ezeket a képeket sem FTP-vel, sem File managerrel.
Előre is köszönöm!

Üdv:
Miki

raziel70
Üzenetek: 1083
Hírnév: 50

Üzenet # 4 | 17:36
Szia!
Elvileg a képeket nyom nélkül lehet törölni admin felületen a Fotóalbumok » Anyagok szerkesztése szekcióban.
Amúgy meg ne is keresd, mert a feltöltési mappa (http://oldalad.ucoz.hu/_ph/ elérési úton van) számunkra nem elérhető! Sajnos... sad
Titi
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 5 | 19:12
Sziasztok!

Nekem olyan gondom van, h hivatkozásban volt picasa albumom. Domain nevet kellett cserélnem és most nem nyitja meg a hivatkozást.

Meglehet ezt valahogy változtatni: valahogy változtatni?
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 6 | 17:19
Titi,

röviden: igen biggrin biggrin

kicsit hosszabban: olvasd el az általános tájékoztatót, és ahogy ott olvashatod, add meg az oldalad címét.

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Titi
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 7 | 17:04
Röviden ok! biggrin

Hosszabban www.kkfhazanoikezi.ucoz.hu ------ www.fksc.on.hu amióta megváltoztattam azóta nem tudom megnyitni róla a hivatkozást a képekhez.

Viszont az eredetinél meg simán megnyitja.
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 8 | 17:14
Titi, hogy cseréltél domain nevet?

Vettél egyet, és domainként leparkoltattad?
Titi
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 9 | 17:19
Nem vettem ez ingyenes.
parkoltattam akkor is de nem változott semmi.

most megint parkoltatom.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 10 | 18:32
Titi, erről van szó? http://kkfhazanoikezi.ucoz.hu/index/galeria/0-53 Itt sem a képekre, sem a videókra nem lehet rákattintani. Egyik url-en sem.
Nem tudom honnan vetted az új domaint, de elég zavaró reklámot ad alul...

Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Locky
A fórum moderátora
Üzenetek: 652
Hírnév: 57

Üzenet # 11 | 18:37
vmarci21, a reklám scriptje fog bezavarni.
vmarci21
A fórum moderátora
Üzenetek: 951
Hírnév: 52

Üzenet # 12 | 18:48
Locky, de az eredeti oldalon sem megy. Titi, vagy nem erről van szó?
Partner és főmoderátor.

Kérdezés előtt használd a keresőt és a linktárat!
into.hu! | VideoRemote
Titi
Üzenetek: 4
Hírnév: 0

Üzenet # 13 | 19:20
vmarci21, IGEN ERRŐL LENNE SZÓ CSAK KÖZBEN PRÓBÁLKOZTAM,DE MOST MÁR RÁ BÍRSZ KATTINTANI ÉS KIÍRJA

"Google

400. That’s an error.

A kért URL-cím nem található ezen a szerveren. That’s all we know.

Ha az fksc.on.hu -n megyek rá, akkor egy teljesen fehér oldal jelenik meg

Hozzáadva (17.11.2012, 18:20)
---------------------------------------------
Locky, igen erről lenne szó nem megy semelyiken

uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Fotóalbumok » KÉPEK MEGJELENíTÉSE MÁS SZERVERRŐL (Külső galériát szeretnék használni)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: