A magyar lokalizáció fejlesztése és támogatása jelenleg meghatározatlan ideig fel van függesztve, így ezen a fórumon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki segíteni fog. Gyorsabb segítséghez próbáld meg feltenni a kérdésedet az angol fórumon (ajánlott) vagy a uCoz Facebook oldalán.
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Katalógusok » Kiegészítő mezők
Kiegészítő mezők
Neo
Üzenetek: 2
Hírnév: 0

Üzenet # 16 | 01:06
DaveedBrown köszönöm az elkeserítő választ, azt hittem, hogy valahol átírok valamit, aztán eltűnik a képfeltöltéses dolog...
a http://gyuro.ucoz.hu/hirdetes_feladas.html majdnem működik, csak nem...
Azt írja, h lejárt biztonsági időkorlát, vagy valami hasonlót.
Reméltem, hogy megoldható...
Az általam leírt kód amúgy működik, hiába hibás, csak én nem értek hozzá smile

A Te kódod az else után: a nagy kép linkjével mutassa a "nincs kép"-et.. De ha nincs nagy kép sem? Mi lesz az eredmény? Egy olyan kép linkjére mutat, ami talán nincs is? most nem tudom kipróbálni, de az enyém működött, ha nincs kép, akkor semmit nem rak ki, ha kis kép nincs, akkor a nagy kép linkjével egy "nincs kép, elképzelhető, hogy túl kicsi volt a feltöltött kép mérete" feliratú kép jön...
tamas
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 17 | 16:36
Hogyan tudom megjeleníteni Az anyag teljes leírásaRészt ?
1world
Üzenetek: 244
Hírnév: 22

Üzenet # 18 | 19:48
tamas, ezt a kódot kell a sablon megfelelő részébe beilleszteni (ahol szeretnéd hogy megjelenjen): $MESSAGE$
tamas
Üzenetek: 6
Hírnév: 0

Üzenet # 19 | 15:04
Kössz
uCoz közösség » A uCoz rendszer moduljai » Tartalmi modulok » Katalógusok » Kiegészítő mezők
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: